Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pobūviai su AULA - skaniai ir įdomiai

2011-11-10
Paskelbk savo straipsnį

Organizuojame konferencijas, oficialius pietus, gedulingus pietus, kavos pertraukėles, verslo pietus, pobūvius, furšetus, vestuves restorano AULA patalpose (Pilies gatvėje), Kairėnų dvare arba Jūsų pasirinktoje vietoje. Organizuojantys renginius arba konferencijas, gali naudoti mūsų projektorius, moderniausią vaizdo bei garso aparatūrą. Ruošiant svečių iš užsienio sutikimą, galime paruošti meninę programą, skirtą pristatyti Lietuvos kultūrą, kurios metu gali būti demonstruojami amatai, organizuojami amatų apmokymai, alaus arba vyno degustacijos, rengiamos muzikinės programos.

Didelius renginius ir pobūvius restoranas AULA siūlo organizuoti tik 10 minučių nuo Vilniaus centro esančioje vaizdingoje vietoje, Kairėnų malūne. Čia rasite ne tik visiškai naujai atrestauruotas patalpas, dideliems pobūviams tinkamas erdves, bet ir nuostabią gamtą: neaprėpiamą žalių pievų, gėlynų, tvenkinių ir miškų plotą. Ši vieta pasižymi ne tik nepaprastai grynu oru, tyla ir ramybe, bet ir galimybe įdomiai ir naudingai praleisti laiką.

Daugiau informacijos:

www.aularestoranas.lt
Tel. +37067429308
El.p. martina@aularestoranas.lt