Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pobūviai ir vaišės „Kernavės bajorynėje“ (Kernavė)

2014-07-21
Paskelbk savo straipsnį

Nusprendusiems svečius pasikviesti į Kernavės kultūrinio rezervato pašonėje įsikūrusią išskirtinę kaimo turizmo sodybą „Kernavės bajorynė“, šeimininkai siūlo pagal autentiškus senovinius receptus gaminamų bajoriškų ir tradicinių lietuviškų patiekalų, ruošiamų laikantis kulinarinio paveldo tradicijų, įvairius teminius renginius su linksmais muzikantais, karaokės vakarėlius. Pobūviai ir vaišės sodyboje organizuojamos grupėms iki 200 žmonių.

Po linksmo baliaus galėsite apsistoti patogiuose namuose Garinės kaime arba kumetyne – svečių namų kambariuose su visais patogumais, įskaitant internetą, pirtelę ir sūkurinę vonią.

Jeigu kitą dieną neskubėsite namo, o oras bus palankus – sodybos šeimininkai pasiūlys pažintinę ekskursiją po Kernavę bei jos apylinkes, surengs orientacines varžybas miške, žygį pėsčiomis, dažasvydžio varžybas, šaudymo iš lanko rungtis bei daug kitų pramogų.

Linksmiausios šventės – „Kernavės bajorynėje“ !

Daugiau apie sodybą>>