Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Planuojate į Palangą? Pasiruoškite kopti į Araratą!

2017-06-01
Paskelbk savo straipsnį

„Mūsų nuomone, jei norite tikrai ramiai praleisti vakarėlį, bendraujant su draugais (ko neįmanoma padaryti beveik visame  Palangos centre)  ir skaniai bei nebrangiai pavalgyti, tai "Araratas" pati tinkamiausia vieta. Aptarnavimas ypač malonus (jau antrą kartą atėjus, padavėja mus pasitiko, kaip pastovius lankytojus), kainos - normalios, muzika "neplyšauja" (ir ačiū Dievui, ne lietuviškas pop‘sas). Patiekalai gausūs ir skaniai pagaminti, pasirinkimas tikrai nemažas - yra ir brangesnių, ir pigesnių, kiekvienam pagal kišenę. Beje, vieną vakarą girdėjome, kaip netoliese sėdėję armėnai gyrė patiekalus. AČIŪ "ARARATUI"! „ – lankytojos Redos atsiliepimas geriausiai apibūdina armėnų virtuvės restoraną „Ararat“ Palangoje.

„Ararat – tūkstantmečiais puoselėtos armėniško svetingumo tradicijos Lietuvos pajūryje. Apsilankę pamiršite apie kasdienius rūpesčius, rasite viską, ko prireiks poilsiui ir tapsite tikru gurmanu! Jaukus autentiškas interjeras leis pajausti tikrą armėniško svetingumo dvasią ir įsivaizduoti, lyg būtumėte persikėlę į tūkstantmečiais savo tradicijas, papročius ir virtuvės paslaptis saugojusių armėnų namus. Čia paragausite tradicinių armėniškų patiekalų ir sužinosite, kas yra tikra šventė gomuriui. Išskirtinė vieta pilvui, sielai ir nuotaikai!

Palangos miesto ir uostamiesčio svečiai jau seniai įvertino armėnų virėjų darbą, ruošiant tradicinius armėniškus patiekalus - avienos sriubą „Chašlamą“, „Chorovacus“, „Dolmą“, avienos, kiaulienos ar vištienos šašlykus. Tačiau vis dar yra ką atrasti net ir nuolatiniams klientams: ant žarijų keptos daržovės, baklažanų suktinukai su varškės įdaru, įdaryta paprika su sūriu, o taip pat išskirtinai ir tik geriausi armėniški vynai, sultys, bei kiti gėrimai!