Pirmasis pasaulyje nulio žvaigždučių viešbutis

Pirmasis pasaulyje nulio žvaigždučių viešbutis

Jeigu pasiilgote ekstremalių pojūčių – naujasis viešbutis Sevelen mieste, Šveicarijoje, Jums bus tikras atradimas. Tiesa, viešbutis nebuvo specialiai statomas – jis įkurtas bunkeryje, buvusioje atominėje slėptuvėje, todėl branduolinio karo atveju erdve tektų dalintis su kareiviais bei specialiųjų tarnybų pajėgomis. Pagal Šveicarijos įstatymus, tokiu atveju per vieną dieną viešbutis vėl būtų paverstas bunkeriu.

Dėl pirminės pastato paskirties viešbutyje nėra patogumų: galite pamiršti apie televizorių, ilgas maudynes duše po karštu vandeniu – jo tiekimas yra ribotas. Ko tik nepadarysi dėl naujų potyrių – juk tai pirmasis pasaulyje nulio žvaigždučių viešbutis, kuriame nakvosite keletą pėdų po žeme. Orientuojamasi į mažas pajamas turinčius žmones: nakvynė kainuos apie 10-15 šveicariškų frankų arba 22,5-33,75 Lt. Frankas bei Patrikas Riklinai – du meninkai, kurie apleistą visuomeninės paskirties pastatą prikėlė antram gyvenimui ir tikisi jį paversti kultūros centru. Miestelio meras tikino, jog iki šiol pastatas buvo beveik nenaudojamas, išskyrus atvejus, kai jame vyko karinės pratybos. Vyras teigia, jog šis pastatas gali būti sėkmingai naudojamas įvairiems projektams bei renginiams organizuoti.

Į viešbučio atidarymą buvo pakviesta 15 žmonių – jie patys galėjo išbandyti visus „patogumus“. Tačiau tai buvo tik pirmasis bandymas – dar negauti visi leidimai iš Sevelen miestelio valdininkų šio viešbučio pastoviai veiklai vystyti. Jeigu iš miestelio gyventojų bus gauta 83 tūkstančių frankų (apie 183 750 Lt) paskola, viešbutis galės pradėti komercinę veiklą. Viskas paaiškės jau lapkričio 11 dieną.

Elena Germanovič
Šaltinis: anspress.com; foxnews.com; onet.pl
Nuotraukos: foxnews.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną