Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Picų karaliai – Pizza king

2017-05-12
Paskelbk savo straipsnį

Žinot posakį - „neikite į parduotuvę apsipirkti alkani“? Tai pamirškite jį! „Pizza king“ picerija siūlo Jums būdą, kaip apsipirkti ir likti sotiems: atėję į parduotuvę, pirmiausia išsirinkite ir užsisakykite picą išsinešimui, kurią gausite apsipirkę. Kvapnią, karštą ir šviežią! Būsite ir sotūs, ir sėkmingai apsipirkę.

„Pizza king“ picų skonių idėjos ir įkvėpimas - klasikinės itališkų picų receptūros, pritaikytos mūsų skoniui bei produktams.  Įdomioji kulinarinė-kūrybinė dalis – picą, kurią užsisakysite, galite susikomponuoti patys: pasirinkti norimus ingredientus, padažus, sūrį... Iš dalies Jūs tampate maisto kūrėjais, t.y. šefais! Tiesa, padažai ruošiami picerijos šefų, bet užtikrintai - iš natūralių produktų. Picoms švieži lietuviški produktai pristatomi du kartus per savaitę, todėl viskas gaminamą šviežiai. Jokių šaldytų pusfabrikačių! Picų meniu nuolat atnaujinamas, todėl niekada nebus pabodusių picų. Beje, Pizza king ruošia picas ir vaikams - įvairių žaidybinių formų.

Picos pristatomos į namus bei biurus arba į jūsų vakarėlio ar renginio vietą. Pristatymą Pizza king komanda pažada įvykdyti per 59 minutes nuo užsakymo. Aptarnaujama geografija – Vilnius ir Vilniaus rajonas.

Picerijų tinklas atviras bendravimui, pastabas priima draugiškai, o iškilusius klausimus sprendžia greitai Jūsų naudai, nes kuo daugiau komentarų ar pastebėjimų, tuo labiau picerija tobulėja. Bendrauti su Pizza king – apsimoka, o ypač konkursų metu, kurių metu laukia ne tik įdomūs kulinariniai atradimai, bet ir įspūdingi prizai, pavyzdžiui laimėtojai visus metus, kiekvieną sekmadienį gauna šeimyninę picą - NEMOKAMAI. Sekite naujienas, nes tokie konkursai tampa tradiciniai.