Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Picerija...mėnulyje

2011-09-21
Paskelbk savo straipsnį

Japonų kompanija „Domino“ puoselėja planus pastatyti naują piceriją mėnulyje. Iki šios idėjos realizavimo, žinoma, kol kas toli, o ir pati kompanija konkrečių statybos terminų neskelbia, tačiau tokio statinio viziją ir verslo idėją jau turi.

„Domino“ atstovų teigimu, pradėjus Mėnulyje statyti bazę, poreikį tokiai picerijai pajaustų į Žemės palydovą atvykstantys astronautai, praneša The Telegraph.

Reikia pasakyti, kad kosmosą jau „įsisavino“ kompanija „Pizza Hut“, 2001 metais nusiuntusi picą į Tarptautinę kosminę stotį. Norėdama „įveikti“ konkurentą, kompanija „Domino“ nusprendė Mėnulyje pastatyti betoninį restoraną.

Ji su statybos firma „Maeda“ susitarė dėl bendro projekto šiam tikslui įgyvendinti. Tiesa, iki įgyvendinimo - dar nemažai vandens nutekės, tačiau bent jau Mėnulio picerijos sąmatą bus padarę pirmieji.

Pirminiais skaičiavimais, naujoji picerija turėtų kainuoti apie 15 milijardų dolerių. Iš jų beveik 5 milijardai bus skirti vien 70 tonų sveriančioms statybinėms medžiagoms ir įrangai, supakuotoms į 15 paketų, nugabenti į Mėnulį. Siekdama sutaupyti, „Domino“ svarsto galimybę betono gamybai naudoti Mėnulio gruntą.


2011 09 21