Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„People food & drinks“ ketvirtadieniai - svaigiems pokalbiams apie meną (Vilnius)

2011-02-17
Paskelbk savo straipsnį

„People food & drinks“ baras, įsikūręs Gedimino pr. 26, Vilniuje, kviečia ketvirtadienio vakarais su fotomenininku Sauliumi Paukščiu bei kitais garsiais Lietuvos meno atstovais prie vyno taurės pakalbėti apie meną.

Jau nuo šio ketvirtadienio (0 2 17 ) 20 val. gero maisto, kokteilių ir įkvepiančios muzikos bare „People food & drinks“ pradedamas renginių ciklas „People art & vine“. Pirmasis renginys skiriamas Antano Matulaičio antikvarinių žemėlapių parodos pristatymui. Vakaro muzikinę nuotaiką pučiamaisiais kurs Tomas Botyrius.

Renginių ciklo vedėjas ir sumanytojas, fotomeninkas Saulius Paukštys teigia, jog seniai ieškojo vietos, kur galėtų sukviesti stilingus, menui, geram maistui ir vynui neabejingus žmones. “Tiesiog noriu, kad ketvirtadienis būtų ta diena, “People food & drinks” – ta vieta, kur susirinksime pabendrauti, padiskutuoti, pasiklausyti gyvos muzikos, tiesiog pabūti vieni su kitais” – kalba S. Paukštys.

„People food & drinks“ i šsiskiria tuo, kad savaitgaliais ši vieta dirba net 24 valandas per par ą. Bet kada užėję lankytojai galės užsisakyti patiekalų iš meniu, kuriame ką užsisakyti ras ir patys išrankiausieji.

Daugiau apie „People“>>

„People“ informacija
Nuotraukos: inmagine.com

2011 02 17