Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Penktasis „Velnio akmuo“: muzika, linksmybės ir rokenrolo dvasia – šį ketvirtadienį!

2013-07-10
Paskelbk savo straipsnį

„Velnio akmuo“ nuo pat pirmųjų metų savo klausytojams stengiasi pasiūlyti aukščiausios kokybės muziką, nesvarbu, ar ją atlieka scenos jaunikliai, ar seni vilkai. Festivalyje iš 12 pasaulio valstybių Rytų ir Vakarų scenose pasirodys 28 kolektyvai. Šiemet „Velnio akmuo“ itin didelį dėmesį skyrė Europos alternatyviai ir ekstremaliai muzikos scenai. Čia gros savo pasirodymais kraują stingdantys juodmetalio idėjų nešėjai „Shining“ iš Švedijos, nesustabdoma death metalo mašina „Avulsed“ iš Ispanijos, stoner roko / heavy metalo klasikai „Orange Goblin“ iš Didžiosios Britanijos ir daug kitų dėmesio vertų kolektyvų. Lietuvių šturmas festivalyje bus didžiausias – pasirodys net 8 mūsų šalies grupės. Prie didelio Europos muzikantų desanto prisišlies ir vieninteliai svečiai iš kito žemyno – JAV blackened death metalo pažiba „Goatwhore“. Be įprastų metalo ir roko stilių bus galima išgirsti tokių keistybių, kaip crust / black metalo, black‘n‘roll‘o ar net 70-ųjų psichodelikos ir roko mišinio, skambesį.

Kita itin svarbi „Velnio akmens“ dalis – nekoncertinė programa. Festivalio veiklos savo spalvingumu nustebins net išrankiausią lankytoją. „Metaloklinikos“ erdvėje veiks unikalios dirbtuvės. Čia vyks žymių muzikantų paskaitos (Masterclass), bus renkamas nuožmiausias kriokėjas (MC Growl) ir mikliausias būgninkas (VA būgnai) . Sporto aistruoliai galės rungtis fudbalo ar tinklinio varžybose, o proto bokštai – susigrumti „VA Galvūzuose“ – festivalio promūšyje. Taip pat antrąkart įvyks ir tamsaus meno paroda „Masinė hipnozė“. „Arbatos magijos“ profesionalai pasiūlys specialiai festivaliui kurtų arbatų ir kavų. „Velnio akmenyje“ veiksmas vyksta ir naktį. Bus rodomas naktinis kinas, o rokotekoje bus galima šokti iki kažkelintų gaidžių. Be abejo, visą festivalį aukštyn kojomis apvers (teigiamiausia prasme) pozytivieji „4-osios scenos“ teroristai. Ir žinoma, puikių pramogų pasiūlys ir patys Anykščiai. Įstabaus grožio gamtoje bus galima pliuškentis upėje ar tiesiog pasnausti pušų pavėsy, o jaukioje miestelio erdvėje kažką pamatyti, sužinoti ar tiesiog pasivaikščioti.

Festivalio veiksmas tęsis iki sekmadienio. Laiko miegoti ar tinginiauti nebus!

Video:
http://youtu.be/j4jATWeL128
http://youtu.be/L2SdzgPj3_o
http://youtu.be/KSNLnDH6tjA

Verslo pietų valgiaraštis>>