Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Patikėkite šventės rūpesčius Linavos kavinei (Vilnius)

2011-03-03
Paskelbk savo straipsnį
Kavinės interjeras modernus, vyrauja šviesūs ir melsvi tonai, įrengta kondicionavimo sistema, tad net ir karštesnę dieną galėsite džiaugtis malonia vėsa. Šalia yra didelė stovėjimo aikštelė, kurioje Jūs ir šventės svečiai saugiai palikti automobilius.   Dar vienas privalumas – galima linksmintis ir triukšmauti iki valios, nesibaiminant piktų kaimynų.

Iš gausaus ir nuolatos tobulinamo pobūvių ir furšetų meniu siūloma rinktis mėgstamus europietiškos ar lietuviškos virtuvės patiekalus. Jei tarp jų nerasite mėgstamų, patyrę virėjai pagamins juos pagal Jūsų pageidavimą. Anot šeimininkės, iš šaltųjų patiekalų ypač populiarūs šviežiai marinuoti balklažai, kurie ruošiami ir kitais būdais, silkės užkandos, farširuotos vištos, žuvys, įvairūs suktinukai, užkandžiai su lavašu. Gausus ir karštųjų patiekalų pasirinkimas – gaminami vištienos, jautienos, kiaulienosm žuvies ir kiti patiekalai.

Kavinėje galima surengti pobūvį iki 60 svečių, furšetą iki 100 žmonių. Pobūvio kaina vienam žmogui – nuo 65 Lt (su vienu karštu patiekalu). Anot šeimininkės, kaskart tariamasi individualiai, tad kaina priklausys nuo patiekalų brangumo ir gali svyruoti į vieną ar kitą pusę.  

Taip pat siūloma išvežamųjų pobūvių paslauga Vilniaus mieste ir rajone. Maistas gaminamas ir pristatomas, serviruojami ir dekoruojami stalai, aptarnaujama renginių metu.