Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Patikėkite suruošti savo šventę kulinarijos-konditerijos įmonei „Sostinės pobūviai“ („Mažoji Ragainė“)! (Vilnius)

2013-12-20
Paskelbk savo straipsnį

Šventinių patiekalų pasiūlymas 12 asmenų - 12 patiekalų Kūčių vakarui.

Kalėdinis pasiūlymas>>

Įmonės specializacija – proginių tortų ir pyragų gamyba, tačiau, be saldumynų, „Mažoji Ragainė“ gamina beveik 100 rūšių salotas bei įvairius įmantrius šaltus ir karštus patiekalus Jūsų šventei.

Be tradicinių pobūvių patiekalų, „Mažoji Ragainė“ Jūsų svečius pasiūlys pavaišinti klasikiniu būdu – obuoliais ir slyvomis – įdarytu kalakutu, įdarytu keptu paršeliu, gardžiai paruošta ir gražiai papuoštomis žuvimis, kurią ruošiant naudojami tik natūralūs prieskoniai (pipirai, česnakai ir svogūnai) bei šviežios daržovės.

Norite kažko išskirtinio? Sumanus šefas pasiūlys Jums įdarytą lašišą su krevetėmis, špinatais ir mocarelos sūriu ir įvairius kitus prabangius patiekalus.

Pagalvojote, kad pamiršome svarbiausia – tortą? Apie „Mažosios Ragainės“ nuostabaus skonio tortus legendos sklando po visą Vilnių. Pagal savo skonį ir norus, tortą savo šventei galėsite išsirinkti iš konditerijos katalogo.O jei nemėgstate ar nenorite saldaus – pasiūlysime Jums mėsos tortą! Suintrigavome?

„Mažosios Ragainės“ rekomenduojamos vietos   „Prie Melnyčios“ bei „Vila Ra“.

Susisiekite su mumis el. paštu: eduardas@mazojiragaine.lt  arba uzsakymai@sostinespobuviai.lt