Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pasiūlymas restoranų ir viešbučių tiekėjams

2010-10-01
Paskelbk savo straipsnį
Šiuo metu rengiame specialų žurnalo „Restoranų verslas / Meniu.lt“ numerį, skirtą artėjančiai restoranų, viešbučių ir parduotuvių įrangos parodai „Baltshop.Balthotel.Baltgastro 2010“. Jame dar yra laisvos vietos reklamai – kreipkitės dėl specialaus pasiūlymo ir nuolaidų!

Žurnalas „Restoranų verslas / Meniu.lt“ yra atnaujintas leidinys ir platinamas daugelyje Lietuvos restoranų ir kavinių. Tai iš dviejų dalių susidedantis žurnalas, kurio viena pusė skirta restoranų vadovams ir darbuotojams, o kita pusė – plačiajai auditorijai, restoranų bei kavinių lankytojams. Žurnalas bus platinamas maitinimo įstaigose, partnerių parduotuvėse, specializuotose parodose.

Artimiausias žurnalo „Restoranų verslas / Meniu.lt“ numeris bus išleistas 2010 m. spalio mėn. pabaigoje. Šį kartą prie jo bus prijungtas kasmetinis Meniu.lt leidinys - „Pobūvių gidas“. „Pobūvio gido“ tikslas – „atvesti“ savo klientams naujų pobūvių užsakovų, priminti seniesiems apie restoranus ir jų kokybę, pabrėžti, kad jų mėgiamos vietos dirba stabiliai ir neuždarytos. Leidinys „Pobūvių gidas“ – nepakeičiamas pagalbininkas planuojant ir rengiant bet kokią šventę – nuo gimtadienio artimiausių žmonių rate iki ne vieną šimtą svečių suburiančio pokylio. Iš leidinyje pateiktų pasiūlymų skaitytojas galės išsirinkti tinkamiausią renginio vietą, rasti patarimų, kaip norimą šventę suorganizuoti, pasirinkti maisto ir gėrimų, pobūviui būtinos įrangos bei kitos atributikos tiekėjus, renginių organizatorius.
Žurnalo anonsas >>

Numatomas spausdintinis leidinio tiražas 8'000 egz., o elektroninis tiražas – ne mažesnis, nei 10'000 egz. (visus žurnalo numerius skaitytojai gali nemokamai atsisiųsti iš svetainės www.restoranuverslas.lt ).


HoReCa sektoriaus tiekėjų dėmesiui

Žurnale „Restoranų verslas“ dar yra laisvos vietos reklamai. Kreipkitės dėl specialaus pasiūlymo!
Taip pat turime puikų pasiūlymą, jei nedalyvaujate parodoje „Baltshop.Balthotel.Baltgastro 2010“. Parodos metu galime išplatinti Jūsų įmonės reklaminę medžiagą – skrajutes, brošiūras, katalogus ir pan. „Restoranų verslo / Meniu.lt“ stendas parodoje bus tradicinėje vietoje – ties pagrindinių parodos praėjimų susikirtimu. Reklaminės medžiagos platinimui bus skirta speciali lentyna.
Pasiūlymas su kainomis >>


Restoranų ir švenčių rangovų dėmesiui

Kiekvienas restoranas, kavinė, kaimo turizmo sodyba, pobūvių salių nuomuotojas ar įvairių pobūviams skirtų paslaugų tiekėjas turi galimybę pristatyti save leidinyje „Pobūvių gidas“ itin patraukliomis sąlygomis. Kreipkitės dėl specialaus pasiūlymo!

Dėl reklamos kreiptis:
Vilniuje - (8 5) 2735919, el. p. elena@meniu.lt
Kaune - 8 652 07520, el. p. vytas@meniu.lt
Klaipėdoje 8 652 07521, danute@meniu.lt
HoReCa tiekėjams - 8 652 07520, el. p. vytas@meniu.lt


„Restoranų verslo / Meniu.lt“ informacija
2010 10 01