Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pasigrožėti kaip ruošiami egzotiškos virtuvės patiekalai - į „Kinų rožę“ (Vilnius)

2009-09-03
Paskelbk savo straipsnį

Visų, pamėgusių autentišką kinų virtuvę laukia svetainė „Kinų rožė esanti J. Jasinskio gatvėje. Pačiame salės viduryje, įrengtas baras, o už kurio – atvira virtuvė. Joje, kol kinų virėjas ruoš išsirinktą patiekalą, svečiui laikas tikrai neprailgs: jis galės grožėtis virėjo maisto ruošimo meistriškumu. Patiekalus galima pasirinkti iš valgiaraščio, kuriame daugiau nei 300 rūšių, pagal Centrinės ir Rytų Kinijos kulinarines tradicijas pagamintų kinų virtuvės valgių. Vertinantiems gerą bei kokybišką maistą „Kinų rožė“pasiūlys įvairių salotų, net 15 rūšių sriubų, kiaulienos, vištienos, jautienos, kalakutienos, antienos, avienos, triušienos, žuvies, jūrų gėrybių patiekalų. Tiesa, pagal kinų tradicijas, prieš kiekvienus pietus svečiams duodami šilti rankšluostėliai rankoms nusivalyti. Prie patiekalų visada patiekiami aukštos kokybės, iš Kinijos atvežti apvalūs nešlifuoti ryžiai, kuriuos restorane ruošia tik gerai šį darbą išmanantis specialistas. Svetainėje galėsite paragauti vietoje kepamos kinų naminės duonelės, o po skanių pietų ar vakarienės - pasimėgauti puodeliu arbatos ir nuostabiu desertu prie jo.

Nesenai valgiaraštis papildytas dar 12 naujų patiekalų: skrudinta jautiena su riešutų ir sezamo plutele; traškios jūros gėrybės; aštraus skonio širdelių ir skrandukų šašlykas; baklažanai su citrinos ir imbierų padažu ir kt.

Taupantiems laiką – greiti dienos pietūs

Neturintiems laiko ir norintiems papietauti greitai, nuo 12 iki 14 val. svetainėje siūlomi greiti dienos pietūs. Tik už 14 litų lankytojas gali išsirinkti valgių iš keleto rūšių sriubų, salotų, daugybės karštųjų patiekalų. Desertui siūlomi kinų sausainiai su arbata.

Užsukę į „Kinų rožę“ su mažyliais tėveliai galės ramiai pavalgyti, nes kol jie mėgausis egzotiškos virtuvės gardumynais, jų atžalos galės smagiai leisti laiką specialiame žaidimų kambaryje. Svetainėje rengiami pobūviai, įvairios šventės.

Daugiau apie svetainę>>

Raminta Skripkaitė
Restorano nuotraukos
Meniu.lt informacija