Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pasaulinio lygio virtuvės meistras Martin Blunos Lietuvoje

2011-10-29
Paskelbk savo straipsnį

2011.11.07.-2011.11.10 dienomis visų virtuvės meistrų laukia unikali proga pasisemti žinių iš pasaulinio garso šefo Martin Blunos. Šiomis dienomis NOWACO BALTIC organizuoja pamokas „Master-Class su Martin Blunos“, kurios vyks „Baltic Master“ mokymo centre (Vilnius).

Martin pasidalins kulinarinėmis paslaptimis, parodys, kaip paruošti išties nuostabius patiekalus, kurie leis kilti karjeros laiptais, pagerins jūsų meniu vertę ir galbūt netgi įkvėps siekti aukščiausių apdovanojimų, kuriuos galima pelnyti Jūsų profesijoje.

Be viso to kalbama ir apie naujausias  virtuvės technologijas (pvz. gamybą mažose temperatūrose).

Įkvepiančio ir visų jėgų reikalaujančio kurso metu Martin pristatys programą, apimančia pirmuosius patiekalus ir užkandžius, antruosius patiekalus, saldumynus ir desertus. Išgirsite daug naujo apie tokius svarbius tarpinius patiekalus kaip Amuse Bouche bei prieš desertą patiekiamus patiekalus. Būsite supažindinti su prie tokios nuostabios virtuvės derančiais geriausiais vynais ir aperityvais. Turėsite galimybę išgirsti, kaip patys geriausieji traktuoja aptarnavimą, sužinosite, kaip Martin pelnė visų taip geidžiamas „Michelin“ žvaigždutes (kurias jis išlaikė jau daugiau nei penkiolika metų) ir daug kitų dalykų. Meistriškumo pamokos kulminacijos taškas bus galimybė išmėginti savo naujuosius įgūdžius savarankiškai atkartojant meniu. Visiems dalyviams bus įteiktos nuotraukos ir Jūsų sunkiai uždirbtas šios unikalios meistriškumo pamokos sėkmingo baigimo pažymėjimas.

Jeigu leis mokinių įgūdžių kokybė, mes atrinksime geriausią ir pakviesime praleisti laiką viename iš Martino restoranų Jungtinėje Karalystėje.

„Master-Class su Martin Blunos“ 2011.11.07.-2011.11.10.(imtinai), laikas ~9.30-15.00val. Vieta – „Baltic Master“ mokymo centras, Vilnius.

Martin Blunos vizito metu ( 2011.11.06.-2011.11.13.) bus ir daugiau renginių, apie kurios bus sukurtas filmas.
2012 metų vasarį jis bus pristatytas D.Britanijos televizijoje ir bus rodomas šiuose TV kanaluose: BBC,  ITV, Channel4, Channel 5, Sky TV, The Food Channel, NBC, Discovery, The Good Food Channel.

Įdomesni faktai apie Martin Blunos:

  • Martin ruošė valgį Jos Didenybei Karalienei jos jubiliejaus proga, šis įvykis buvo įamžintas BBC TV programoje „All The Queen‘s Cooks“.
  • Jis yra pripažintas pasaulinio lygio meistras, filmavęsis daugelyje TV laidų, tokių kaip „Iron Chef UK“, „Saturday Kitchen“, „Daily Cooks“, „Great Food Live“, „Food Uncut“, „Food Poker“, „Britain’s Best Dish“, „Market Kitchen“, „Cooking the Books“, „James Martin’s Feasts“, „Supersizers“, „Taste the Nation“, „The World’s Greatest Dishes“, „Masterchef Australia“, „Masterchef Goes Large“ ir „Tasting Times with Martin Blunos“.  
  • Martin buvo kviestinis virėjas gurmaniškų produktų festivaliuose Johanesburge ir Keiptaune, jis dirbo Meksikoje, Šveicarijoje, Graikijoje  ir daugelyje kitų vietų. Jis yra „Taste of London“, The Ideal Home Show“ žvaigždė Londone ir Edinburge.
Jo restoranai:
  • Restaurant Lettonie in Bath -2* Michelin stars
  • Restaurant Lettonie in Bristol  -2* Michelin stars
Platesnė informacija: www.martinblunos.com
Nuotrauka: totallyliving.co.uk