Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Paroda „Gastro Nord 2016“ Stokholme

2016-04-30
Paskelbk savo straipsnį

Ši paroda vyksta kas dveji metai. Pagrindinės šios parodos temos: maisto produktai, gėrimai, paslaugos ir įrengimai viešbučiams bei restoranams. Šiemetinės parodos tikslas pristatyta naują, jau pradėta įgyvendinti projektą- „Švedija - naujos kulinarijos tauta!“.

Pati paroda „Gastro Nord“ organizuojama nuo
1995 metų ir jau tapo ne tik Skandinavijos, bet ir kitų Baltijos šalių susitikimo vieta.

Jos
metu vyko maisto, gėrimų pristatymai, įvairūs konkursai, demonsratacijos, degustacijos bei geriausio mokyklos vyrėjo konkursas.

Kartu su „Gastro Nord “ vyko ir kita ne mažiau svarbi Šiaurės regiono paroda - „Vinordic“ (alaus, vyno, sidro paroda).

Šių metų „GastroNord“ ir „Vinordic“ parodos rezultatai: skirtingų Švedijos regionų bendradarbiavimą, gausus parodos dalyvių skaičius, idomių konkursų organizavimas ir teigiamų rezultatų susilaukę verslo susitikimai.


Šiais metais parodą aplankė „Gastro Nord“ - apie 20,000 lankytojų, „Vinordic“  apie 8,000. Parodoje savo produkciją pristatė 564 dalyvių iš daugiau nei 20 šalių.

Paroda susilaukė ypač didelio virėjų dėmesio. Daugelis parodos lankytojų mėgavosi čia parodoje įsikūrusiame „Metų restorane“, kurio meniu, kūrė bei pristatė geriausi šalies vyrėjai.

„Susilaukėme daug teigiamų atsiliepimų dėl parodos organizavimo bei gausaus ir įvairaus dalyvių skaičiaus parodoje“, sakė vienas iš parodos „GastroNord“ ir „Vinordic“ projekto vadovų.

Šiemet paroda „GastroNord & Vinordic“ pristatė tarptautinę spaudos programą. Parodą aplankyti ir su Švedijos gastronomijos naujovėmis susipažinti buvo pakviesti 9 užsienio šalių žurnalistai iš visos Europos.

„GastroNord 2016
savo produkciją eksponavo Lietuvos pramonės įmonė ,,Agrovet“.Norėdami sužinoti daugiau, prašome kreiptis į:
info@stockholmsmassan.se