Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Pakvaišę dėl burgerių - Archie's burger

2017-05-16
Paskelbk savo straipsnį

Pasaulis eina iš proto dėl gero gatvės maisto ir teisingų burgerių. Šviežutėlė mėsa iš Lietuvos ūkininkų, vietoje maišomi padažai, atvira virtuvė ir beveik dvidešimt alaus rūšių iš viso pasaulio tai - Archie's Burger, teisingų burgerių ir gerų emocijų vieta.

"Į meniu sudėjome geriausius derinius, kurie neabejotinai sudomins ieškančius naujų skonių. Kasdien patys malame mėsą tiesiai iš Lietuvos ūkių, čia pat vietoje maišome padažus. Esame pakvaišę dėl burgerių ir visko, kas dera prie jų. Pasitinkame su beveik dvidešimt alaus rūšių
iš viso pasaulio. Sukamės atviroje virtuvėje kasdien nuo 10:00 iki 22:00 val. Norime skoniu pasidalinti su Jumis!" - nuoširdžiai atvirauja "Archie's burger" savininkė Gabrielė Bakanavičienė.

Nuolat atnaujinamame "Archie's burger" meniu rasite ne tik įprastų burgerių, bet ir rūkytų kiaulienos šonkauliukų, jautienos steiką, tradicinius "buffalo" vištienos sparnelius. Žinote kodėl čia visada geros emocijos? Nes visi gauna lygias teises į teisingus burgerius! Vegetarams sukurtas ir gaminamas unikalus (tiesa ne vien vegetarų labai mėgstamas) raudonųjų pupelių burgeris bei mėlynojo sūrio salotos. Prie skaniausių nuodėmių galėsite išragauti net dvidešimt alaus rūšių iš viso pasaulio.