Pagirių nesukeliantis viskis

Pagirių nesukeliantis viskis

Kai vakare būna linksma ir išgeriame ne vieną stikliuką, ryte dažnai kankina pagirios. Žmonija tūkstančius metų kenčia nuo šio šalutinio alkoholio poveikio, tačiau išradingi australai rado sprendimą – rinkoje pasirodė naujas „ASM Liqueur“ kompanijos viskis, kuris nesukelia pagirių. Bent jau taip teigia šio gėrimo gamintojai.

Pasak „ASM Liqueur“ atstovų, galima gerti neribotą „Naked Scot“ viskio kiekį, o ryte nepajusti jokių pagirių ar kitokių šalutinių efektų, kuriuos sukelia alkoholis. Taip yra dėl to, jog gaminant viskį nenaudojami herbicidai, pesticidai ar kitos cheminės medžiagos. Ši kompanija taip pat gamina degtinę, romą, džiną bei tekilą.

Nors „Naked Scot“ viskio, gaminamo iš vienos rūšies salyklinių grūdų arba maišyto, brandinamo tris metus, Škotijoje ne visur galima įsigyti, manoma, jog jis sulauks didelio populiarumo Australijoje ir taps vienu populiariausių prekės ženklų.

„ASM Liquer“ kompanijos vadovas Julianas Mossas komentavo: „Šiuo metu vartotojai turi mažą pasirinkimą ir dažnai moka didžiausią kainą už prastą kokybę.“

Tačiau kompanija sulaukė atsako. Škotiško viskio asociacija įsižeidė dėl teiginio, jog kitų įmonių viskio sudėtyje yra herbicidų. Šios asociacijos atstovas spaudai tikino, jog teiginys klaidingas, kadangi po destiliacijos proceso negali būti nė kalbos apie herbicidų, pesticidų ar kitų chemikalų nuosėdas. Kiti ekspertai teigia, jog herbicidai daro menką įtaką pagirių efektui. Pagrindinė pagirių priežastis – dehidratacija, kuri gali sukelti galvos skausmą, burnos džiūvimą, sumažinti apetitą ir sukelti šleikštulį. Vis dėlto „Naked Scot“ viskis sukėlė tikrą sensaciją – pirkėjai norės jo paragauti bent jau iš smalsumo. O gal tai tik dar vienas reklaminis triukas?

Elena Germanovič
Šaltinis: deadlinescotland.wordpress.com, vicepost.com, luxist.com
Nuotraukos: 1.bp.blogspot.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną