Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Originalios dovanos Šv. Valentino dienos proga

2011-02-11
Paskelbk savo straipsnį

„Gaminkite“ iš šiltų jausmų

Paveiksle galima nutapyti tūkstantį žodžių, savo gamybos patiekalu galima pasakyti dar daugiau. Savo pastangomis ruošiamas patiekalas - jausmų išraiška, kuomet jie visi sudedami į maistą, pasistenkite, kad jausmai būtų šilti. Nuostabu vakarieniauti romantiškoje restorano aplinkoje, kuomet nereikia ieškoti ar galvoti patiekalo recepto, stengtis jį gaminant ir rūpintis jį pateikiant. Tačiau visas šis rūpestis sudėtas į naminį maistą gali pasakyti daug daugiau už banalius žodžius. Jei mėgstate „rašyti tarp eilučių“ pasidomėkite apie ingredientus sužadinančius aistrą. Pasirūpinkite tinkama aplinka, mėgstamais kvapais, spalvomis, muzika – visa tai ne ką prastesni afrodiziakai.

Vertikali horizontalaus troškimo išraiška

Didžiausia dovana – kartu praleistas laikas. Jei esate vyras – beveik neįmanoma prašauti Valentino dienos proga savo mylimajai padovanojus šokių pamokas. Taip Valentino dieną galėsite minėti kiekvieną savaitę, sukdamiesi šokių aikštelėje. Jei esate moteris ir vis nesiseka prikalbinti savo išrinktojo pradėti lankyti šokių pamokas – Valentino diena pats geriausias laikas, kai Jums atsakyti tiesiog negalima.

Kelionė dviems į Graikiją už 100 lt

„Jei ne Mahometas pas kalną, tai kalnas pas Mahometą“. Kitais žodžiais, jei svajojate bet vis negalite išvykti pailsėti užsienyje – sukurkite užsienį savo namuose. Pasidomėkite šalies, į kurią norėtumėte nuvykti, virtuve, tradicijomis ir papročiais, muzika, gėrimais ir kitomis smulkmenomis. Lietuvoje jau organizuojami vakarėliai su paplūdimių smėliu ir dekoratyvinėmis palmėmis po stogu, tad kodėl gi nepapuošus namų gėlių žiedais, neparuošus graikiškų salotų ir nepašokus sirtakio?

Kitokie SPA malonumai

Vienai dienai atidarykite SPA saloną namuose. Palepinkite savo mylimąjį(-ją) karšta vonia su atpalaiduojančiais ar tonizuojančiais žolelių ekstraktais. Laiką vonioje galite išnaudoti galvos masažui, o išėjusį iš vonios partnerį apdovanokite pėdų, rankų ar nugaros masažu intymioje žvakių šviesoje.

Pramogos gryname ore

Nors vis dar spaudžia žieminis šaltukas, apsimuturiuokite ir pabūkite gryname ore. Prisikraukite pintinę užkandžių, sėskite į traukinį ir pirmyn į užmiestį. Jei mėgstate nestandartines pramogas – suorganizuokite grilio vakarėlį dviems gamtoje. Pripažinkite, ledas ir ugnis, originalus sprendimas.

Dovana – nauji potyriai

Visada gera gauti smagias smulkmenėles ar rankų darbo dovanas, tačiau labiausiai įsimena dovanos kurių metu gauname naujus potyrius ar įgūdžius. Pagal savo ir savo antrosios pusės pomėgius ir polinkius išsirinkite ką norėtumėte išbandyti ar išmokti kartu. Įvairios degustacijos, aktyvus laisvalaikis, įvairios kūrybinės veiklos - tereikia išsirinkti.

Visko po 2

Jei dievinate malonias smulkmenas sukomplektuokite valentininį dovanų rinkinuką, kuriame visko būtų po du – du puodeliai, du įrankių komplektai, dvi pagalvės su inicialais, dvi kojinių poros su inicialais ir t.t. ir pan.

Rankų darbas

Jei turite šūsnis bendrų nuotraukų – kurkite nuotraukų istoriją. Išsirinkite įsimintiniausias akimirkas primenančias nuotraukas – įkomponuokite jas albume arba užrašų knygutėje, o šalia kiekvienos nuotraukos ranka parašykite trumpą jos istoriją, ar tiesiog po vieną žodį, kuris labiausiai asocijuojasi su vaizdu nuotraukoje.

Visada smagu gauti dovanas, tad neapsiribokite viena meilės diena per metus !

MENIU.LT informacija
Parengė: Ieva Malaiškaitė
Nuotrauka: inmagine.com

 2011 02 11