Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Onstyle.lt – skanus, sveikas maistas už prieinamą kainą!

2010-12-06
Paskelbk savo straipsnį

Jūs planuojate vakarėlį verslo partneriams, draugams, kolegoms, planuojate sumainyti aukso žiedus ar vaikų krikštynas? Jums svarbu, kad jus suptų skoninga, atitinkanti pobūvio temą, aplinka? Mes visada pasiruošę būti jūsų partneriais!

Maitinimo paslaugos

Mes esame maisto gamybos profesionalai, dirbantys šioje srityje jau 11 - ti metai. Įmonės personalas - tai ilgamečiai virtuvės meistrai, kurie paruoš maistą Jūsų šventei. Gaminant maistą nenaudojami skonio stiprikliai, natrio glutamatas, atididžiai ir kruopščiai atrenkami maisto tiekėjai. Propaguojame bei naudojame lietuvišką produkciją: mėsą, žuvį, pieno produktus, daržoves. Dėl šios priežasties rezultatas visada puikus: „Skanu, kaip namie“, - taria ne vienas šventės dalyvis.

Galime pasiūlyti rinktis iš įvairių kulinarinių gaminių: nuo vieno kąsnio sumuštinių, kibinų (su vištiena, kiauliena, daržovėmis), vištienos ar kiaulienos nugarinės vyniotinių iki farširuotų karpių, vištų ir lydekų. Taip pat kepame „Medaus“, „Draugystės“, „Obuolių“ bei „Trupininis“. Labai populiarūs pyragai su paukštienos, žuvies įdarais. Mūsų devizas - tai skanus, sveikas maistas už prieinamą kainą!

Rengiame išvežamuosius pobūvius, furšetus, kavos pertraukėles, aptarnaujame renginius uždarose patalpose ar gamtoje. Turime sukaupę didelę patirtį rengiant gimtadienius, jubiliejus, vestuves. Galime aptarnauti iki 800 žm. Esant reikalus rekomenduojame renginių organizatorius.

Įkaniai:
Išvežamojo furšeto kaina: nuo 20 Lt/žm.
Išvežamojo pobūvio kaina: nuo 50 Lt/žm.

Kalėdoms siūlome užsisakyti patiekalus iš šio sąrašo >> 

Asmeninių švenčių maitinimas ir dekoravimas

Kviečiame užsisakyti kulinarinius ar konditerinius gaminius šventėms namuose, darbe. Vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams ir kitoms šventėms galime pasiūlyti didelį staltiesių, kėdžių užvalkalų, kaspinų ir kitų papuošimų, servetėlių asortimentą. Šventės dekoravimo rūpesčius patikėkite mums!

Nuomos paslaugos

Nuomojame stalus, staltieses, kėdžių užvalkalus ir kitus dekoro elementus asmeninėms šventėms.

Aptarnaujame Vilniaus apskrityje!

Daugiau informacijos:
tel.: 8 611 27120
www.onstyle.lt
onstyle@onstyle.lt