Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Oktoberfest“ šiemet švenčia 200 metų jubiliejų

2010-09-12
Paskelbk savo straipsnį

Žinomiausia pasaulyje alaus šventei „Oktoberfest“ šiemet sukanka 200 metų. Šios sukakties proga rugsėjo 17 d. Miuncheno gatvėmis žygiuos paradas, skirtas paminėti pirmąjį alaus festivalį, surengtą 1810 m. įvykusių kronprinco Liudvigo iš Bavarijos ir princesės Teresės iš Saksonijos-Hildburghauzeno vestuvių proga.

Tautiniais drabužiais apsirėdžiusius eitynių dalyvius lydės istorinės karietos, skambės kapelų muzika.

Tradiciškai vadinamojoje „Teresės pievoje“ (vok. Theresienwiese) net dvi savaites nuo rugsėjo 18 d. iki spalio 3 d. nesiliaus linksmybės, klegės šventės dalyviai ir lankytojai.

Linksma ir šventinė oficialaus „Oktoberfest“ atidarymo pradžia - tai vieną valandą trunkantis alaus daryklų paradas, vyksiantis 2010 m. rugsėjo 18 d. Gėlėmis puoštos karietos su „Oktoberfest“ halių šeimininkais ir jų šeimomis, šventiniai automobiliai su padavėjomis, mosikuojančiomis matavimo bokalais, švenčių palapinėse grosiančiomis muzikantų kapelomis bei puošnūs Miuncheno alaus daryklų žirgų kinkiniai su girliandomis papuoštomis alaus statinėmis judės iš Sonnenstraße gatvės į „Teresės pievą“. Iš viso šiame spektaklyje dalyvaus apie 1 000 asmenų.

Nuotraukos: inmagine.com


2010 09 12