Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Oficialiai pristatytas „Shiva Chill Bar“

2012-04-21
Paskelbk savo straipsnį
Atėjusieji pagerbti baro šeimininkų buvo vaišinami naujuoju organiško derliaus vynu iš Italijos „Pinot Grigio“, prie kurio buvo pasiūlyti gurmaniški užkandžiai, kuriuos iki pat atidarymo ruošė naujo baro šeimininkė. Atidaryme skambėjo jazzo vokalistės Kamilės Tumelytės balsas ir ZIP FM SiSi mergaičių muzika. Ką tik su lietuvių kilmės australe žiedus sumainęs Žilvinas Gigaitis sveikino baro šeimininkus ir linkėjo klestėjimo:
„Mačiau jų barą Palangoje, todėl tikiu, kad seksis ir naujoje vietoje“ , – sako verslininkas Ž. Grigaitis.

Azietiškos virtuvės patiekalais mėgaujasi ne vien vegetarai, dauguma baro lankytojų tiesiog tie, kurie mėgsta Rytų šalių virtuvę, sveiką ir lengvą maistą. Dauguma „Shiva Chill Bar“ patiekalų gaminami iš ekologiškų produktų.

„Gintarė puikiai gamina, turi talentą paruošti skanų maistą, kartu įgyvendinome jos seną svajonę“, – nuoširdžiai šypsodamas dalinasi baro įkūrimo idėjos gimimo ištakomis L. Karalius.

Interjeras, kurį noriai kūrė patys savininkai, alsuoja kelionių nuotaika ir nuolat bus puošiamas nuotraukomis iš užsienio kraštų.  Šiuo metu eksponuojamos Lino Adomaičio nuotraukų paroda  iš  kelionių į Panamą.

Parengė: Irena Urbonavičienė