Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nuo šiol Vilnių bus galima pažinti ir „išmaniai“

2012-03-08
Paskelbk savo straipsnį
Ši programėlė yra tarsi virtualus Vilniaus miesto gidas, leidžiantis turistui naudotis reikiama informacija vienoje vietoje – išmaniajame telefone.

Programėlės turinį sudaro šimtai lankytinų objektų su informacija apie juos, nuotraukomis, žemėlapiais, kontaktais. Keliaujant po miestą pasiklysti neleis funkcija „Šalia manęs“ („Near Me“), kurios pagalba matomi visi šalia esantys objektai. Programėlė pritaikyta ir kelionės planavimui – tereikia išsirinkti vietas ir jas įkelti į labiausiai mėgstamų („Favorites“) rubriką.

Naudotis programėle paprasta ir patogu. Vieną kartą atsisiuntus, ji ir liks išmaniajame telefone, o bazinė informacija galės būti nuskaitoma nenaudojant interneto resursų („offline“ režimu). Norint dalintis informacija socialiniuose tinkluose bei naudotis papildomomis programėlėje siūlomomis funkcijomis ar nuorodomis, būtinas interneto ryšys. Tačiau ir čia užsienio svečias galės sutaupyti – nemokama Wi-Fi zona veikia Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22), daugelyje miesto restoranų, kavinių ir prekybos centrų.

„Vilnius Tourism“ pritaikyta populiariausių išmaniųjų telefonų naudotojams – iOS ir Android. Programėlę galima nemokamai atsisiųsti iš AndroidMarket, netrukus ji bus patalpinta ir AppStore aplikacijų parduotuvėje. Detalesnę informaciją apie programėlę sekite interneto svetainėje http://www.vilnius-tourism.lt/ .