Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Norite sulieknėti? Flirtuokite! (įdomu)

2010-02-03
Paskelbk savo straipsnį

Suliesėti flirtuojant? Pasirodo tai įmanoma. Kolumbijos universiteto mokslininkai paskaičiavo, kiek kalorijų netenka vyrai ir moterys flirtuodami.

Vyrams ir moterims (nuo 17-47 metų), iš kelių pasaulio šalių, buvo atliktas eksperimentas. Specialistai įsimylėjelių ir flirtuojančių žmonių elgesį palygino su tų, kurie neturėjo sentimentalių elgesio motyvacijų.

Paaiškėjo, kad moteris, kuri siekia užkariauti vyrą, puošdamasi einant į pasimatymą sudegina 95 kalorijas per minutę, tuo tarpu neįsimylėjusi moteris rengdamasi įprastai sudegina 3 kartus mažiau kalorijų. O štai įsimylėjusio vyro organizme staipantis prieš veidrodį per minutę pasišalina 79 kalorijos. Flirtuojant sudeginama kur kas daugiau kalorijų, nei pavyzdžiui, bučiuojantis. Nustatyta, jog minutė aistringo bučinio gali sudeginti 6,4 kalorijas.

Palyginimui: ilgo ir lėto pasivaikščiojimo metu (per minutę) sudeginama 1,5 kalorijos, o 1 minutė namų ruošos moteriai padės atsikratyti maždaug 4 kalorijų.

Vizualaus kontakto metu su meilės objektu moterys (per minutę) netenka 11, vyrai – 3 kalorijų.

Tiesa, pakviesti patikusią damą į pasimatymą stipriosios lyties atstovams prireiks daugiau energijos (per minutę 95 kalorijų), nei dailiosios lyties atstovėms simpatingą vyrą – per minutę 37 kalorijų. Artėja įsimylėjelių diena - Šv. Valentinas, tad flirtuokite ir skraidykite padebesiais.

Šv. Valentino pasiūlymai>>

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: medlinks.ru
Nuotrauka: corbis.com
Meniu.lt informacija