Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Norite pajusti argentinietišką dvasią?

2013-08-30
Paskelbk savo straipsnį


Argentiniečių restoranas „El Gaucho Sano“, įsikūręs viešbutyje „Atrium“, pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Pilies gatvėje. Svečiai kviečiami pasivaišinti argentinietiškos virtuvės patiekalais pagal tikrąsias šios šalies tradicijas. Virtuvės maistas gaminamas tik iš natūralių produktų, tai atsispindi ir restorano pavadinime „El Gaucho Sano“, ispaniškai reiškiantį „sveikas piemuo“. Tik „El Gaucho Sano“ galite paragauti originalių Argentinos virtuvės patiekalų. Restorane įrengta atvira virtuvė, tad kiekvienas gali stebėti savo užsakyto patiekalo gaminimo procesą nuo pat pradžios iki patiekimo. Įvairūs užkandžiai, argentinietiški pyragėliai, gaivios salotos, sriubos, iš kurių vertėtų paminėti tradicinę argentinietišką sriubą su jautienos šonkauliukais, pupelėmis ir kukurūzais bei argentinietišką raudonųjų pupelių sriubą.

Kepsniams neabejingi būtinai turi paragauti firminių, ant grotelių keptų jautienos, veršienos, kiaulienos, avienos, vištienos bei elnienos patiekalų, patiekiamų su aštriais prieskoniais pagardintomis bulvėmis, „El Gaucho“ salotomis, „Čimičiuri“, „El Gaucho“ ir „Adobo“ padažais. Nenusivils ir vegetarai, jūrų gėrybių mėgėjai ar smaližiai – kiekvienas valgiaraštyje tikrai ras patinkantį patiekalą.

Patiekalai čia svečiui atnešami specialiuose autentiškuose Argentinos induose: pjaustydamas kepsnį lankytojas valgo ant medinės lentelės, tuo tarpu jo patiekalas visada išlieka karštas, nes po patiekiamu metaliniu indu nuolat rusena žarijos. Arbata geriama iš specialaus argentinietiško indo kalebaso su specialiuoju šaukšteliu-siurbikliu bombilia.

„El Gaucho Sano“ lankytojus džiugina ne tik seniai pamėgtais patiekalais, bet didele ir plačia restorano erdve, kurioje gali susėsti net iki 130 svečių.

Vyno mėgėjai restorane atras labai platų vynų asortimentą iš visų pagrindinių pasaulio regionų. „El Gaucho Sano“ itin didžiuojasi savo vynų kolekcija, mat restorano vyno kortoje dabar rasite net 85 skirtingus vynus iš viso pasaulio geriausių vyno regionų. Šiam aukštos kokybės vynui laikyti restorane įkurdintos naujos specialios vyno spintos.

Apsilankykite restorane „El Gaucho Sano“ bei pajuskite argentinietišką dvasią ragaujant nuostabius šios šalies patiekalus!