Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Norit pietauti miške, bet neišvažiuojant iš Vilniaus? Prašom!

2016-10-07
Paskelbk savo straipsnį

Jaukumas ir kvapnumas brandaus pušyno trumpam sustabdo įtemptą miesto tempą... Unikalus parkas mieste, bei nepakartojamas vaizdas į Vingio parko estradą bei TV bokštą – tai dar vienas smagus nuotykis miestiečių sieloms.

Pasitelkusi išmonę, jaukią, bet nepretenzingą aplinką, šiuolaikinę pasaulio virtuvę ir jos geriausius favoritus savo meniu, „Picnic Bistro“ komanda kviečia išbandyti kitokius pietų, vakarienių ir švenčių potyrius. Tai šeimos verslas, tad rūpestis lankytojais nuoširdus ir dėmesingas.

pic3_790x527

Niekada neprašausite vadovaudamiesi lankytojų atsiliepimais ir rekomendacijomis, „Picnic Bistro“ labiausiai giria ir dažniausiai renkasi: picas, burgerius, tom yum sriubą. Užsukite čia su vaikais, nes vaikams bus ne tik smagu pašėlti, bet ir išsirinkti iš vaikiškojo meniu.

picnic_38_790x527

Meniu keičiamas du kartus per metus –  rudens-žiemos meniu - šildantis ir sotus, bei vasaros meniu - lengvas ir gaivinantis. Nors gamta žavi visais metų laikais, šaltuoju metų laiku kartais nesinori kelti kojos iš biuro, tačiau skaniai papietauti – visada. „Picnic Bistro“ pristato dienos pietus ir į biurus ar namus.

Čia smagu tiesiog susitikti su draugais, nors kavos puodeliui su desertu, vistik dėl savo unikalios vietos tai viena įspūdingiausių vietų Vilniuje ir rengiant šventes! „Picnic bistro” vienu metu gali priimti 50 žmonių salėje ir tinkamu oru 80 žmonių terasoje.

Pobūviai:
Pobūviai kavinėse ar restoranuose įsikūrusiuose parkuose dažnai įdomesni, iškilmingesni ir ypatingesni!

„Picnic Bistro“ vieta yra unikali ir siūlo galimybę švęsti savo šventes gamtos apsuptyje, tačiau patogiai – nes Vingio parkas mieste. Atsakingas už šventes kavinės personalas padės pasirūpinti dekoracijomis, užtikrins jaukią aplinką, malonų aptarnavimą bei virtuvės sprendimus pagal Jūsų pageidavimus. „Picnic Bistro“ turi partnerių ir gali rekomenduoti vedėją, didžėjų. Kavinėje įrengta garso sistema.

Maistas ruošiamas iš meniu arba pagal individualius pageidavimus. Susodinti svečiai jausis puikiai, kai jų kavinėje bus 50 žmonių, o terasoje – 80.  Šventės svečiams automobilius patogiausia parkuoti Vingio parke esančioje aikštelėje arba artimose gatvėse.

Išvežamieji:
„Picnic Bistro“ gali pilnai pasirūpinti išvežamojo pobūvio svečių maitinimu Vilniuje ir Vilniaus rajone: indai, įrankiai, stalo dekoravimas, maistas ir gėrimai – su „Picnic Bistro“ galite švęsti kur tik norite.
Maistas ruošiamas iš meniu arba pagal individualius pageidavimus. Yra atskiras meniu vaikams: įprastame meniu rasite vaikiškus burgerius, varškėčius, tačiau pobūviui ar išvežamajam pobūviui galite pageidauti ko tik norite.