Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Norintiems ryškiau, stipriau, geriau

2017-05-01
Paskelbk savo straipsnį

Restorano „Grey“ komanda ir maisto fotografas Robertas Daskevičius sujungė jėgas ir pristatė naujojo „Grey“ restorano meniu hitus ir kaip gimsta fotografo nuo metų pradžios įgyvendinamo projekto „52 kartai“ kadrai.

Praėjusią savaitę restorane „Grey“ įvyko degustacinė vakarienė, kurios metu žymūs Lietuvos maisto tinklaraštininkai degustavo naujojo „Grey“ meniu hitų. Tinklaraštininkė Simona Burbaitė, kulinarinių knygų autorė Nida Degutienė ir kiti svečiai ragavo pilkos alaus ir pelėsinio sūrio sriubos, baltame vyne virtos didžiosios aštuonkojo kojos, netikėtos išvaizdos mango – pasiflorų kremo deserto ir kitų patiekalų bei priderintų ryškių kokteilių.

Artėjant vasarai restorano „Grey“ šefas Ričardas Leckas atnaujino restorano meniu, kurį nuspalvino itin ryškiomis spalvomis ir šiuolaikinėmis gastronominėmis tendencijomis. Naujasis meniu stebina nestandartiniais patiekalų patiekimais, ryškiomis spalvomis, nestandartiniais įdomiais ingredientais ir kombinacijomis. „Grey" sienos ir lėkštės yra pilkos, todėl mano patiekalai privalo būti ryškūs tiek skoniu, tiek ir išvaizda. Noriu, kad kiekvienas svečias išeitų maloniai nustebintas“ – teigia šefas R. Leckas.

Degustacijos metu gyvai vyko ir fotografo R. Daskevičiaus maisto fotosesija, skirta jo nuo metų pradžios įgyvendinamam asmeniniam projektui  „52 kartai“. Fotosesijos metu buvo fotografuojami svečių tuo metu degustuojami patiekalai, o per ekranus transliuojami ką tik padaryti kadrai.

„Jau kurį laiką norėjau parodyti, kaip gimsta mano projektui skirti maisto kadrai ir kad tai nėra greitas ir paprastas procesas. Renginio metu svečiai ragaudami patiekalų per ekranus stebėjo tų pačių patiekalų fotosesiją, matė, kaip ruošiamasi kiekvienai nuotraukai, kaip keičiamos stalo dekoracijos bei kompozicija ir gimsta vis kitokie kadrai“ – pasakoja maisto fotografas R. Daskevičius.

Restorano „Grey“ vadovė Ivona Šukevič teigia, kad pilkos restorano sienos puikiai tinka ne tik vakarienei ir renginiams, bet ir mados fotosesijoms: „Dažnai sulaukiame dizainerių ir fotografų prašymų čia rengti naujų kolekcijų fotosesijas. Šį kartą norėjome, kad modeliais būtų mūsų kolektyvo nariai, atspindintys kasdienį „Grey“ gyvenimą“. Fotosesijoje pozavo rinkodaro vadovė Kristina Pišniukaitė, renginių vadybininkė Diana Oleškevič, barmenas Pauliaus Arlauskas ir salės pažiba Greta Mataitytė.