Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nepamirštamos šventės akimirkos Linavos kavinėje (Vilnius)

2012-02-03
Paskelbk savo straipsnį

Maistas – kaip namuose

Kavinėje ruošiamas naminis maistas – su meile ir be jokių priedų. Patiekalai gaminami pateikus užsakymą, nenaudojami pusfabrikačiai, kruopščiai atrenkami maisto produktai. Matyt dėl to kavinėje netrūksta svečių.

Svetinga ir kupina sumanymų kavinės šeimininkė tikina, kad dienos-verslo pietų kainos labai patrauklios – nuo 5,5 Lt iki 15 Lt. Kavinės maistą pamėgo tiek Linavos serviso, tiek aplinkui įsikūrusių įstaigų darbuotojai. Kasdien siūloma rinktis iš 17 karštų patiekalų, o pietauti galima nuo 10 iki 15 valandos. Kasdien galima skanauti vis kitokio bulvinio patiekalo, o ketvirtadieniais – visada rasite cepelinų. Skubantiems dienos pietūs gaminami išsinešimui.

Dienos pietūs – įmonėms

Dirbantiems aplinkiniuose rajonuose, užsisakant nuo 10 ir daugiau dienos pietų porcijų maistas pristatomas nemokamai. Yra galimybė sudaryti įmonės darbuotojų maitinimo sutartį bei už paslaugas atsiskaityti mėnesio pabaigoje. Kavinėje taip pat maitinamos turistų grupės iki 100 žmonių.

Įsimintinos ir linksmos šventės

Artėjant svarbiai gyvenimo akimirkai, norintiems švęsti gimtadienį, jubiliejų, vestuves, vaiko krikštynas, komuniją, gedulingus pietus ar kitas šventes Linavos servise veikianti kavinė turi nemažai privalumų. Kavinėje galima surengti pobūvį iki 60 svečių, furšetą iki 100 žmonių.

Kavinės interjeras modernus, vyrauja šviesūs ir melsvi tonai, įrengta kondicionavimo sistema, tad net ir karštesnę dieną galėsite džiaugtis malonia vėsa. Šalia yra didelė stovėjimo aikštelė, kurioje Jūs ir šventės svečiai saugiai palikti automobilius.  Dar vienas privalumas – galima linksmintis ir triukšmauti iki valios, nesibaiminant piktų kaimynų.

Iš gausaus ir nuolatos tobulinamo pobūvių ir furšetų meniu siūloma rinktis mėgstamus europietiškos ar lietuviškos virtuvės patiekalus.