Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nenorite priaugti svorio? Rinkitės rūgštesnius vaisius (naudinga)

2010-04-17
Paskelbk savo straipsnį

Ne vienas iš mūsų   mėgsta pasilepinti šviežiai spaustomis sultimis. Tai puikus vitaminų šaltinis. Italų mokslininkai teigia, kad norintiems išlaikyti gražias kūno formas, reikėtų rinktis rūgštesnius vaisius...

Tyrėjai iš Milano, atliko tyrimą su laboratorinėmis pelėmis. Jos buvo šeriamos didelio kaloringumo maistu. Pasirodė, kad raudonųjų apelsinų sultys neleido pelėms priaugti svorio, tuo tarpu saldžiųjų apelsinų atmainų sultys skatino riebalų sankaupų didėjimą.

Mokslininkai teigia, kad taip vyksta dėka raudonuosiuose apelsinuose esančio antocianino, raudono pigmento, kuris nudažo vaisių tamsesne spalva. Antocianinai yra antioksidantų tipas. Pastarieji natūraliai padeda išvengti ligų. Tyrėjai tikina, kad antocianinai neleidžia adipocitams (riebalinėms ląstelėms) aplink liemenį kaupti riebalų, kaip maisto ir energijos atsargas. Norintiems palaikyti kūno svorį, reikėtų gerti raudonųjų apelsinų sultis reguliariai.

Straipsnis publikuotas International Journal of Obesity.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl; promote-healthylife.info
Nuotrauka: inmagine.com
Meniu.lt informacija

2010 04 17