Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nemokami muzikiniai vakarai Rotušės aikštėje (Vilnius)

2011-06-02
Paskelbk savo straipsnį

Visą vasarą, kiekvieną sekmadienį Vilniaus rotušė vilniečius ir miesto svečius kviečia į nemokamus pučiamųjų instrumentų orkestrų ir bigbendų koncertus Rotušės aikštėje.

Koncertai vyks iki rugsėjo mėnesio. Koncertų pradžia 18 val. Šį sekmadienį, birželio 5 d., koncertuos Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“.

Projekte dalyvauja Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas, Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos orkestras, Rūdiškių „Brass Band“, Lietuvos kariuomenės orkestras, Vilniaus vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras ir kt. Koncertų programose skambės klasikinė, lengvoji, tradicinio – klasikinio džiazo muzika, orkestrų atliekami maršai su „defile“ ir kordebaleto pasirodymais, todėl šis repertuaras patiks įvairaus amžiaus klausytojams.

Jau XVI – XVII a. Rotušės aikštė buvo viešų renginių vieta – čia vyko keliaujančių cirkų trupių pasirodymai, teatralizuoti vaidinimai. Magistrato žinioje buvo miesto muzikantų orkestras, per įvairias iškilmes ir kitomis progomis grodavęs Rotušės bokšto balkone. XIX – XX a. prasidėjo pučiamųjų orkestrų („Brass Band“) judėjimas – Sereikiškių parke ir Rotušės aikštėje koncertuodavo Lietuvoje ir Vilniuje susikūrę pučiamųjų instrumentų orkestrai.

MENIU.LT informacija
Nuotrauka: inmagine.com


2011 06 02