Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nemokami koncertai „AULA Blues club"

2012-03-26
Paskelbk savo straipsnį
Kovo 29 AKO 20val.

Grupė ,,AKO‘‘ – tai trio, susikūręs 1995 m. Šios grupės narių sudėtį sudaro: grupės lyderis Vladimiras Petkevičius, boso gitaristas ir kontrabosistas Vladimiras Klimovičius ir Igoris Dolgopovas- būgnininkas ir perkusistas.

Balandžio 05 Bliuzoholikai 20val.

 „Bliuzoholikai“ stilius – lengvas, melodingas, lengvai įsimenamas rokas ir be abejo bliuzas, meistriškai apgrojamas gitariniais solo. Grupės repertuarą sudaro tik savos kūrybos lietuviškais tekstais dainos apie paprasto žmogaus kasdienybę, jo mintis, be abejo meilę, paklydimus, bėdas ir džiaugsmą.

Balandžio 12 Mitrokhin&Jutas LV/LT
Blues/Rock Acoustic


Tai gan netikėtas dviejų Baltijos šalių  „Bluesmakers“ (LT)  ir  „Mitrokhin‘s master band“  (LV) grupių lyderių akustinis duetas V.Jutas&S.Mitrokhins. Trauka  mėgstamai  muzikai  Blues/Rock’n’roll/Rock  subūrė šiuos žmonės kartu. Ekspromtas, improvizacija, aukštas meistriškumas turėtų suteikti daug nepakartojamų akimirkų klausytojams Aulos blues klube balandžio 12d.


Balandžio 19 Smirnova&Vainius
Golden Jazz Tunes


Vokalistės kūrybinė skalė plati tiek meno rūšių, tiek muzikos stilių atžvilgiu. Ji atlieka įvairaus žanro muziką: džiazo standartus, savo aranžuotes, šiuolaikinę akademinę muziką, kuria ir atlieka savo kūrybos kompozicijas.
SIMONA SMIRNOVA – vokalas
VAINIUS DOVYDAITIS - piano

Balandžio 26 Mag'grass
Folk/Country/Blues


Grupę "MAG'Grass" 2010 metais sukūrė keturi muzikantai iš skirtingų grupių, žinomi Lietuvoje bei užsienyje. Muzikantus suvienijo meilė daugiabalsiam dainavimui. "MAG'Grass" atlieka american folk, country ir bluegrass stiliaus muziką.

ALEKSANDR BELKIN - vokalas, akustinė gitara, lūpinė armonikėlė.
RIMA JOČIENĖ - vokalas, mandolina, smuikas.
GRAŽINA DEIČKO - vokalas, smuikas, mandolina.
ALIUS SIRGĖTAS - bandža, vokalas.

Koncertai nemokami (Sąskaita turėtų būti bent 10 Lt. Dėkojame už supratingumą. Gyvos muzikos klubas „AULA Blues club"

Pilies g. 11, Vilnius
Tel. (8 5) 2687173
Email. info@bluesclub.lt
www.bluesclub.lt