Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Neabejingiems kokybiškam maistui – „Gero maisto“ kavinės (Vilnius)

2009-07-10
Paskelbk savo straipsnį

Vertinantys gerą bei kokybišką maistą visuomet laukiami „Gero maisto“ kavinėse. Vilniuje, jau trečius metus dirbanti Savanorių prospekte bei ketvirtą mėnesį Šeškinės mikrorajone, kavinės patenkins net išrankiausio gurmano lūkesčius. Užsukę čia tikrai liksite maloniai nustebinti siūlomais patiekalais. Žuvies, vištienos, jautienos ar kiaulienos kepsniai, o taip pat patiekalai ant grotelių, įdaryti suktinukai, troškiniai, aštrios, šaltos ar trintos sriubos, prisižiūrintiems kūno linijas žinoma, salotos, cepelinai, blyneliai su įvairiais įdarais, vaisių, uogų bei ledų kokteiliai ir dar daug kitų, vienų už kitų skanumynų. Abejose kavinėse užsukus dienos metu galėsite išsirinkti iš 12-kos siūlomų patiekalų (dienos pietūs iki 11 litų), kurie keičiami kasdien, o vakare – iš pagrindinio valgiaraščio.

„Visi produktai tik švieži. Kiekvieną rytą pasirūpiname šviežiomis daržovėmis, vaisiais, mėsa, pieno bei kitais produktais. Mums labai svarbi maisto kokybė.“ – tvirtina „Gero maisto“ vienas savininkų bei virtuvės šefas Dmitrijus Bulgakovas.

„Gero maisto“ patiekalai - visiems, kuriems patinka skaniai pavalgyti, o ir tiems, kurie rūpinasi sveika mityba, besilaikantiems dietos bei išrankiems gurmanams.

Vasara – vestuvių bei kitų progų metas. Rengdami banketinius pobūvius, šeimos ar kitas šventes, pasitikėkite „Gero maisto“ komanda ir Jūsų šventės rūpesčiai perpus sumažės. Atvykusi profesionalų komanda, gražiai paserviruos bei nuties stalą gardžiausiais įdarytomis žuvimis, vieno kasnio sumuštinukais, įmantriais vyniotiniais, kepsniais bei kitais patiekalais, o ir šventės svečius aptarnaus. „Geras maistas“ atvažiuos į bet kurią sutartą vietą ir leis Jums pasijusti tikrais svečiais.

Patiekalams įžiūrėti padidinamojo stiklo tikrai neprireiks, porcijos čia išties nemenkos: tarkim užsisakę ledų gausite ne porą miniatiūrinių kamuoliukų, o visą kalną, skirtingų skonių ledų, pagardintų braškių ar šokolado padažu... Kainos širdies smūgio taip pat nesukels ir nešokiruos. Apsilankykite ir patys tuo įsitikinsite.

Daugiau apie kavinę (Savanorių pr.)>>


Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Gero maisto“
Meniu.lt informacija