Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujuosius kinų metus „Kinų rožė“ švenčia pagal senąsias kinų tradicijas! (Vilnius)

2010-02-11
Paskelbk savo straipsnį

Kinai naujuosius metus švenčia pagal kinų mėnulio kalendorių. Jis nesutampa su švenčiamais pagal Grigaliaus kalendorių, todėl kinų Naujuosius visada pasitinkame tarp sausio 21 ir vasario 20 dienos

Šiais metais kinų Naujųjų metų išvakarės sutampa su įsimylėjelių diena, todėl ateinantys metai bus sėkmingi įsimylėjėliams ir ieškantiems antrosios pusės. „Kinų rožė” šią šventinę vasario 14–ąją pažada, kad geros nuotaikos bei išskirtinių staigmenų nepritruks nei švenčiantiems naujuosius, nei romantiškiems įsimylėjėliams.

Kinai ant visų namų paradinių durų kabina juostą, kitaip vadinamą kinų raudonaisiais laimės vartais, ant jos rašomi laimės palinkėjimai ateinantiems metams. „Kinų rožės“ restoranai pasitiks su šiltais meilės palinkėjimais ateinantiems metams.

Šią dieną Jums pasiūlysime specialų naujametinių patiekalų valgiaraštį, kuriame būtinai rasite tradicinį Naujųjų metų patiekalą - koldūnus. Šį patiekalą Kinijoje gamina visa šeima, viename iš jų paslepiama moneta, o radusiam pranašaujami turtingi ateinantys metai. Gal ir Jums pasiseks savo koldūne rasti monetą...?

Atminkite, jog ant Naujųjų stalo kiekvienas patiekalas turi savo simbolinę reikšmę: krevetės – stiprios sveikatos bei sėkmės ženklas. Jūros kopūstai reiškia klestėjimą ir žydėjimą. Žuvis yra vaisingumo, gyvybės bei laimės simbolis, o žalios salotos – turtai.

Kokias dovanas per naujuosius dovanojame ir kaip švenčiama?

Kinijoje nuo seno priimta dovanoti raudonus vokelius su pinigais. Pinigų skaičius turi būti porinis - tai simbolizuoja harmoniją. Einant į svečius šeimininkams nešama po du mandarinus - tai aukso simbolis, gebantis pritraukti turtus į namus.

! Norinčių ypatingai atšvęsti kinų Naujuosius metus vasario 14–ąją laukiame „Kinų rožės“ restoranuose: Savanorių g. 16.30 val., Jasinskio g. svetainėje 17.30 val, o Kauno g. 18.30 val. Specialios programos metu lankytojai turės galimybę daugiau sužinoti apie kinų Naujuosius, jų lauks ne tik šventiniai patiekalai, bet ypatinga aplinka, dėmesys, siurprizai...

Restorano informacija

Daugiau apie „Kinų Rožę“ (Kauno g.)>>

Daugiau apie „Kinų Rožę“ (Savanorių pr.)>>

Daugiau apie „Kinų Rožę“ (Jasinskio g.)>>