Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujųjų metų vakaras Kairėnų malūno restorane AULA

2011-12-12
Paskelbk savo straipsnį
Susikurkite šventę sau - Naujųjų belaukiant, pasivažinėkite dvariškių rogėmis ir karietomis kadaise ponų pramintais dvaro takais...  O sugrįžę galėsite sušilti  prie didžiulio laužo, gurkšnodami  ant žarijų išvirtą kvapnų vyną ir besimėgaudami  ant griliaus keptais šašlykais, chašlama ir kitomis restorano AULA paruoštomis vaišėmis.  Nuobodžiauti neleis DJ programa ir šokiai iki paryčių.  Kaina 250 Lt žmogui. 

Kairėnų malūną rasite už Saulėtekio (6 km nuo studentų miestelio Antakalnyje) esančiame Vilniaus universiteto  Kairėnų Botanikos sode, kuris buvo įkurtas 1781 metais. Per daugiau nei 150 metų gyvavimo laikotarpį sodas tapo neatsiejama Vilniaus universiteto dalimi. Šiuolaikinis VU Botanikos sodas pasižymi sutvarkyta infrastruktūra ir tvenkinių sistema. Šis sodas yra ne tik didžiausias Lietuvoje (bendras plotas 199 ha), bet ir turtingiausias augalų kolekcijomis, čia auginama apie 10000 pavadinimų augalų, priklausančių 190 šeimoms, 886 gentims.

Kairėnų restoranas "AULA" ,  Kairėnų 53, Vilnius
Tel. +37052687173
Email. info@aularestoranas.lt
http://www.aularestoranas.lt
http://www.bluesclub.lt