Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujoji GREEN CAFE kavinė - pasaulio skonių, muzikos, šokių ir naujovių gurkšnis

2014-06-16
Paskelbk savo straipsnį

Apie interjerą
Kai atidžiai apžiūrėsite kavinę, pasijusite tarsi pasaulio kavos uoste. Baras tarsi ilgų kelionių ir bangų nukutentas laivas, kuriame saugoma  kava iš viso pasaulio. Jei pakelsite kavinėje galvą į dangų, pamatysite kavamedžius iš mūsų plantacijos Brazilijoje, Pedrehulgo vietovėje. Sienos kaip kavos pradžiamokslis, tarsi dokumentinės, todėl ir juodai-baltos, kad kavos pupelę iš esmės pamatytumėte. Brew (kavos ruošimo) bare 3 rankų darbo šviestuvai, specialiai mūsų kavinei daryti, primena Gree Latte su grietinėle. Tai patys "skaniausi" šviestuvai pasaulyje! Ant sienų pamatysite fotografijas iš mūsų kelionių ieškant jums pasaulyje geros kavos!

EOR_4526_small

Apie mūsų baristas
Kavos ruošimo paslaptys patikėtos baristoms, kurių mokymas užtruko keletą mėnesių ir nuolat tęsiasi. Be to, kas dvi 2 savaites juos testuoja nusipelnę baristos, tikrinama jų ruošiamų gėrimų kokybė ir greitis, žinios apie kavą.
Patikėtos jiems ir žmonių  paslaptys: mylėti žmones, džiaugtis gyvenimu, duoti kitiems tiek, kiek pats nepaneštum, tesėti žodį bei garbingai elgtis.
Kiekvienas mūsų barista turi savo kaviškąją tapatybę: Aidas, pravarde Cappuccino, Agnė, pavarde Mocha, Haris, pravarde Espresso Macchiato, Monika, pravarde Espresso, Saiva, pravarde Macchiato. Šios pravardės atspindi jų charakterį!

EOR_4318_smallEOR_4410_small

Apie dėmesį kavinės svečiams
Svečius pasitinkame grojant pasaulio muzikai. Esame dėkingi bičiuliams "Gera Muzika Gyvai", kurie mums dovanojo pasaulio muziką.  Galbūt jus pasitiks Kumbijos, Merengės, Marimbos ar Bačatos melodijos, o gal Sembos ar Kizombos... Muzika lengvai nukelia į kitą pasaulio šalį ir suteikia tos šalies nuotaiką!
Aptarnaujame ir prie baro, ir prie staliukų. Visus kviečiame sėstis prie staliukų, pasiklausyti muzikos, paskaityti kavinės knygą-meniu, pabendrauti ir pasitarti su barista, ramiai iš keramikinių puodelių skaniai gerti kavą. Norime sugrąžinti kavos gėrimo iš gražių ir tinkamų kavai indų kultūrą. Džiaugiamės, kad žmonės tai vertina!
Dieną savo svečiams siūlome pradėti nuo dienos žodžių, kuriuos jie gali išsitraukti kaip dienos palinkėjimą. Kol skaito ir laukia kavos - vaišiname pagardintu vaisiais ar žolelėmis vandeniu! Prie kavos dovanojame po skanų sausainėlį. Ieškome svečiams skaniausių, o kad nepabostų - kaskart juos keičiame. Mūsų draugai "National Geographic" dovanojo kavinei žurnalų, kuriuos mūsų kavinės svečiai mielai skaito prie popiečio kavos. Šeimoms, su paaugusiais vaikais, turime paruošę specialų žaidimą apie šalis ir vėliavas. Tėvai ramiai geria kavą, vaikai žaidžia ir dar gauna apdovanojimą!

EOR_4650_small


Apie mūsų kavinės kavos meniu

Mūsų kavos meniu susideda iš 5 dalių.

  1. Klasikinis klasiškas kavos meniu. Skanios kavos paslaptis – suderintos proporcijos! Klasikiniame kavos meniu kavą galite pasirinkti iš 4 rūšių: "Brasil Yellow Bourbon Fazenda Rainha", "Papua New Guinea Sigri Estate", "Tanzania AA Utengule Estate" ir "Bellissimo". Barista jums papasakos, jei nežinosite, kurią pasirinkti.
  2. 23 naujo derliaus rūšinės kavos ir net 7 skirtingi kavos ruošimo būdai - kavos pasaulis labai nenuobodus! Tapkite  kavos skonių kolekcionieriumi!
  3. Retos ir brangiausios kavos pasaulyje - "Jamaica Blue Mountain" ir "Luwak"! Jos patiekiamos specialiuose induose! 
  4. Kava su cikorija - vaikams ir ne vaikams! Cappuccino, latte, macchiato, mocha - klasikinis meniu, tik su cikorija. Jau pamėgo žmonės, kurie negali draugauti su kofeinu. Vaikams labai smagu gerti tokią kavą "kaip tėčio ar mamos".

Taip pat tik pas mus ir niekur kitur - tikra žalia kava, ruošiama "French Press" būdu ir kava iš mūsų plantacijos Brazilijoje!

Ūkyje O‘coffee Brazilian Estates turime savo 100 ha plantaciją. Jame įrengta drėkinimo sistema kiekvienam medeliui, pastoviai tikrinamas ir puoselėjamas  dirvožemis, kad būtų geras derlius ir jūs gertumėte ypatingo skanio kavą! Mūsų palantaciją prižiūri Edgaras Bresani. Ūkio istorija prasideda 1890 metais, kai į Braziliją su sūnumis atvyksta architektas Giuseppe Quercia. Jie statė bažnyčias, tačiau  anūkas Orestes pasirenka kitą kelią ir pradeda sodinti kavos plantacijas. Šiuo metu ūkis priklauso jo žmonai Alaide Cristina Barbosa Ulson Quercia.
Miestas -  San Paulo. Vietovė – Pedregulho. Kavos pupelių rūšis - Mundo Novo. Medeliai plantacijoje  pasodinti: 2003 m.

Apie kavos dydžius
Mūsų kavinėje kavos gėrimų meniu rasite 2 dydžius - "Aukso vidurys" ir "Ilgesniam pokalbiui".  "Aukso vidurys" - pavadinome taip dėl suderintų proporcijų bei kiekio, kurio yra tiek, kiek reikia.  Jei visgi norisi ilgiau pasėdėti, tuomet tinka dydis "Ilgesniam pokalbiui", jame išlaikytos gėrimo tinkamos proporcijos.

Apie Brew barą (kavos ruošimo barą)
Kavos ruošimo bare ruošiame kavą net 7 skirtingais būdais. Kavą galite pasirinkti iš 23 rūšių!
7 kavos ruošimo būdai: "Chemex", "Hario V60", "Syphon", "French Press", turkiškasis "Ibrik", "Aeropress" ir "Cold Drip".
Taip pat čia vyksta "Namų baristų" mokymai, rūšinės kavos degustacijos, kai kava ruošiama skirtingais būdais, bei linksmosios "Kavonės", kai reikia atspėsti, kurios 3 kavos iš 9 kavų yra skirtingos! Registruotis reikia iš anksto mob. telefonu 8 610 12008.

Apie mūsų užkandžius ir saldumynus
Pasaulio šalių šokių vardais pavadinome kavinės saldumynus ir užkandžius, nes nuo jų jums suksis iš malonumo galva! Užkandžiai "Kumbijos", "Marineros", "Aigos", "Marimbos" ir kt. vardais, saldumynai - "Merengės", "Sembos", "Guarača" ir pan. pavadinimais. Klausikite baristų, jie papasakos apie šokius daugiau.
Iš ryto, per pietus ir vakarop patys kepame kruasanus "Čiačia" ir marcipaninius ragelius "Kukaračia".

Laukiame jūsų ir iki malonaus!


Sekite mūsų įvykius ir naujienas:  www.facebook.com/greencafe.kaunas
Mūsų telefono numeris:  mob. 8 612 44335
Adresas: Laisvės al. 46, Kaunas.