Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujiena Lietuvoje – „Kavos karieta“ rūšinės kavos gerbėjams!

2013-02-05
Paskelbk savo straipsnį

Kavos karieta arba mobili gourmet kavos parduotuvė – tai Europoje ir Lietuvoje patentuota kavos krautuvėlės koncepcija. Tokios karietos yra tik 4-ios pasaulyje. Ją padaryti užtrunka apie metus laiko!

Žmonėms patinka vietos, kurios panašios į gražius atvirukus. O ši karieta ir atrodo kaip kvepiantis suvenyrinis atvirukas.

Šviežiai maltos kavos kvapas, kavos gėrimų ruošimas, galimybė nusipirkti net 8 rūšines geriausias arabikos kavas iš viso pasaulio! Be to, KAVOS KARIETA turi savo herojų – baristą, ruošiantį ypač skanią kavą!

KAVOS KARIETOJE jūsų laukia šios rūšinės „Kavos banko“ kavos: „Brazil Sul De minas“, „Colombia Supremo“, „Guatemala Roble“, „India Plantation“, „Kenia AA“, „Nicagarua Thalia“, „Papua New Guinea“, „Tanzania Utengule“. Taip pat kavos pupelių mišiniai tiems, kas namuose turi automatinius kavos aparatus – tai espresso mišiniai „Bellisimo“ ir „Crema“. Jų kaina nuo 10 iki 18 Lt už 200 g. Naujas derlius, šviežias skrudinimas ir malimas vietoje pagal pageidavimą!

KAVOS KARIETOS Kaune atidarymo proga suteikiame privilegiją su dovana! Tapkite „Kavos Banko“ fanu, atsispausdinkite kuponą ir pasinaudokite savo privilegija – nusipirkti rūšinės kavos su 20 % nuolaida!

Nuo vasario 5 d. jūsų laukiame KAVOS KARIETOJE Kaune, prekybos centre „Akropolis“ (pirmame aukšte, priešais liftą).
KAVOS KARIETOS darbo valandos: I – VII nuo 9 iki 21val.

KAVOS BANKAS
Ekskavatorininkų g. 1L, LT-52461 Kaunas
www.kavosbankas.lt
Facebook: kavos bankas
el.paštas info@kavosbankas.lt
tel.  +370 37 407 534


„Kavos banko“ informacija