Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nauji metai ledinėje Laplandijos karalystėje

2009-12-29
Paskelbk savo straipsnį

Viešbutyje „Harriniva“, esančiame toli už Poliarinio rato, ant Suomijos ir Švedijos ribos, naujus metus galima sutikti dukart – iš pradžių švediškus, o vėliau ir suomiškus.

Jaukus šeimyninis viešbutukas įsikūręs nuostabioje Vakarinėje Laplandijos dalyje, ant Muonio upės pakrantės. Nuotaikingi šeimininkai Kopi ir Marija savo svečiams siūlo „ekspedicijas“ po snieguotas erdves elnių ar šunų kinkiniais, linksmus pasivažinėjimus sniego rogėmis – tokie malonumai tinka tiems, kuriuos vilioja aktyvus ir nuotykių kupinas poilsis gamtoje.

Naujų metų išvakarėse šiltai apsirengę, svečiai išsiruošia į baltas, šerkšnu padengtas platybes, kuriose galima sutikti gražiuosius šiaurinius ir nebaikščius elnius. Nuošaliau, miško tankmėje įsikurusioje trobelėje, pirmąkart besilankančių laukia tradiciniai suomiški pietūs. Vėliau, verta apsilankyti SPA centre „Aurora Wellness“. Čia pasipirtinsite tikroje suomiškoje saunoje, jėgas gražins masažas su šiaurinių uogų ekstraktais ar medumi, atsipūsti galėsite džiakuzi po atviru dangumi, o visiškai palaimai rekomenduojama įšokti į eketę.

Senųjų metų palydėjimas prasideda vakare prie židinio, jaukiame viešbučio restorane. Likus kelioms minutėms iki vidurnakčio kviečiama išeiti į lauką, išgerti šampano, pasigrožėti šiaurine pašvaiste bei įstabiais fejerverkais. Po valandos naujametė programa kartojasi... Restoranas veikia iki ryto, kad svečiai galėtų linksmintis ir pasitikti ir švęsti tiek švediškus, tiek suomiškus Naujuosius.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: tourua.com
Nuotraukos: harriniva.fi
Meniu.lt informacija