Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nauji dienos pietų standartai Kaune

2017-03-16
Paskelbk savo straipsnį

Šviežias ir skanus maistas, platus dienos pietų pasirinkimas, prieinama kaina ir didelės porcijos, jauki atmosfera bei greitas aptarnavimas – tai, dėl ko klientai nuolat lankosi ir giria „Pietų stalo“ bistro. Meniu atnaujinamas kasdien, klientams siūlomi įvairūs pasirinkimai: mėsos, žuvies, vegetariški patiekalai, išrankiausieji patys gali susikompletuoti norimus karštus bei šaltus garnyrus. Kiekvieną dieną keičiasi ne tik meniu, bet ir virtuvės šaldytuvo ir lentynų turinys, mat visi produktai užsakomi tik tai vienai dienai.

Bistro ruoštos arbatos (aviečių, šaltalankių, medaus imbierų), kava (Julius Meinl), šviežiai spaustos sultys, platus gaiviųjų ir alkoholinių gėrimų pasirinkimas puikiai papildo „Pietų stalo“ meniu.

Erdvusis „Pietų stalas“ siūlo net 70 pietų vietų vienu metu.

Patraukli vieta pobūviams

„Pietų stalo“ darbo laikas ir patogi vieta Kauno centre, Savanorių prospekte – svarus pranašumas organizuoti šventes būtent čia. Šiuolaikiška, moderni aplinka, šokių aikštelė, lauko terasa, didelė stovėjimo aikštelė, protingas kainos ir kokybės santykis – „Pietų stalas“ turi visa tai, kas bene svarbiausia rengiant Jūsų šventes.

Šventėms siūlomas specialius meniu, bet bistro visada prisitaiko prie kliento poreikių ir derina pagal kiekvieną užsakovą. „Pietų stalas” gali pasirūpinti ir salės bei stalų papuošimais, vedėjų parinkimu, rekomenduoti tinkamiausius muzikos atlikėjus šventei.

Pobūvio metu čia jaukiai jausis 50 svečių, tačiau jei planuojate kitokį skaičių ar kitokią šventės formą (furšetas, kokteilis ar kt.) - apsilankykite, apžiūrėkite patalpas, pasitarkite su „Pietų stalo“ komanda. Greičiausiai sprendimą rasite!

 

Išvežamieji pobūviai

Šventėms, kurias užsakovai nori švęsti savo privačioje ar ypatingose erdvėse,  kuriose nėra išspręstas maitinimas arba užmiestyje bei gamtoje - „Pietų stalas“ ne tik pasirūpins maistu bei gėrimais (pasirinkite nuo pasaulio virtuvės iki bet kokios įsivaizduojamos patiekalų įvairovės), bet ir aptarnavimu, papuošimais/dekoru, reikalingais indais bei įrankiais, reikalingos įrangos nuoma. „Pietų stalas” organizuos ir aptarnaus pobūvį bet kokiame Kauno apskrities taške.