Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas tinklalapis informuos apie pagrindinių maisto produktų kainas

2010-10-29
Paskelbk savo straipsnį

Spalio viduryje startavo naujas interneto tinklalapis www.produktukainos.lt, kuris, tikimasi, praskaidrins situaciją maisto produktų rinkoje. Tinklalapio projektas sukurtas bendradarbiaujant Konkurencijos tarybai ir Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centrui prie Žemės ūkio ministerijos. Šios institucijos vykdys maisto produktų kainų stebėseną ir viešai skelbs didžiausių Lietuvos prekybos tinklų pagrindinių maisto produktų kainas.

Apsilankiusieji tinklalapyje ras visą informaciją apie maisto produktų kainų kitimą. Rubrikoje Naujienos bus skelbiama Konkurencijos tarybos, Žemės ūkio ministerijos bei kitų šaltinių aktuali informacija maisto produktų rinkos klausimais. Rubrikoje Apžvalgos bus galima susipažinti su ekspertų pastebėjimais, žaliavų supirkimo ir jau pagamintų produktų kainų kitimo tendencijų komentarais pagal atskirus sektorius. Atkreiptinas dėmesys, kad periodiškai bus skelbiama informacija, kokią dalį produkto kainoje sudaro gamintojų, perdirbėjų ir prekybininkų dalis.

Pati įdomiausia vartotojams turėtų būti rubrika Statistika, nes čia iš duomenų bazių vartotojas pagal paties suformuotą užklausą galės išsifiltruoti informaciją apie konkretų produktą ar visą prekių krepšelį, palyginti mažmenines ir didmenines kainas įvairiais pjūviais bei laikotarpiais (tačiau dėl sudėtingumo šis modulis bus įdiegtas šiek tiek vėliau).

Rubrikoje Archyvai bus talpinamos anksčiau skelbtos naujienos, apžvalgos ir mažmeninių, didmeninių bei žaliavų supirkimo kainų ataskaitos.

Kviečiame apsilankyti naujajame tinklalapyje www.produktukainos.lt.

Meniu.lt tikisi, kad šis tinklalapis padės maitinimo įstaigų darbuotojams sudarant kalkuliacines korteles, skaičiuojant patiekalų savikainas, derantis dėl produktų kainų su tiekėjais.

Žemės ūkio ministerijos ir Meniu.lt informacija