Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas standartas Biržuose

2011-10-17
Paskelbk savo straipsnį

„Avanti“ drąsiai galime pavadinti poilsio ir pramogų kompleksu, kuris yra įsikūręs miesto centre. Dienos metu lankytojų patogumui veikia kavinė, kurioje galima greitai, skaniai ir nebrangiai papietauti, o vakare niekur neskubant jaukiai praleisti vakarą restorane. Švenčiantiems ar keliaujantiems po Biržų kraštą – 45 vietų viešbutis. Tiesa – ekstremalių pramogų „Avanti“ negausite, bet geras nuorodas ir rekomendacijas, kur ir ką nuveikti Biržų rajone tikrai gausite!

Greitu laiku,viešbučio svečiams bus įrengta sporto ir pramogų salė.

Pirmas argumentas. Restorano valgiaraštyje europietiškos virtuvės patiekalai su itališka „nuotaika“ - kreminė baravykų sriuba, salotų suktinukai su lašiša, lašišos „karpačio“, kiaulienos išpjovos kepsnys, makaronai su vištiena ir padažu, troškinti moliuskai. Atsigaivinti galėsite šviežiai spaustomis daržovių ir vaisių kokteiliais... Silpnybę jaučiantiems Italijai patiks čia pat kepamos tikros itališkos picos, kvapni bei aromatinga itališka kava, itališki vynai ir be abejonės – proseco, atkeliavęs tiesiai iš saulėtos Italijos. Jei nepasijusite lyg Italijoje, bent jau žinosite, kuo mėgaujasi Viduržemio regiono gurmanai!

Antras argumentas. Bet kokia įstaiga vertinama ne tik pagal aplinką, virtuvę bei interjerą, bet ir pagal klientų atsiliepimus ir vertinimus! Tiesa – aktyvesni visada būna tie, kurie nepatenkinti, bet ne tik. Kaip ir bet kurioje save gerbiančioje įstaigoje, „Avanti“ yra svečių knyga, kur kiekvienas gali parašyti savo nuomonę ir vertinimą. Aišku – yra posakis „kas nedirba, tas neklysta“, tad kritikuojančių visada yra ir bus, todėl restoranas visada laukia konstruktyvios kritikos ir pasiūlymų. Smagu, kad Lietuvoje vis dar galime sulaukti ar paskaityti ne tik anoniminių vertinimų...

Ir paskutinis argumentas. Vis tik Biržų regione nėra daugiau tokio lygio restoranų, kuriuose galite paragauti a‘la carte patiekalų ir kuriuose yra puoselėjamos kokybiško maisto ir aptarnavimo tradicijos. Lietuvoje vis tik stipri tradicija švęsti šventes, todėl jas švęsti reikia gražiai, iškilmingai ir kultūringai!

Pastaba: Restorane įrengtos dvi pagrindinės salės: pagrindinė - (iki 30 vietų) bei atitverta pobūvių ir konferencijų (iki 30-40 svečių), o taip pat speciali uždara VIP salė (iki 8 vietų).