Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas restoranas efektingai žengia į rinką

2016-11-11
Paskelbk savo straipsnį

Asta – itin geidžiamas pramogų pasaulio veidas, su kuriuo bendradarbiauti pageidauja daugelis verslo įmonių, tačiau žavioji stilistė kruopščiai atsirenka, ką reklamuoti ir su kuo sieti savo vardą.

„Kodėl sutikau dirbti su naujuoju restoranu ir baru „Wallstreet avenue“? Nes man artimas pramogų pasaulis, laisvalaikiu esu socialiai aktyvi. Man patinka gardžiai pavalgyti ir gerai praleisti laiką kokybiškoje aplinkoje“, - sako reklaminiu veidu tapusi Asta.
Moteris jau įsiamžino reklaminėje naujojo restorano ir baro, kuris įsikurs sostinėje, Vilniaus gatvėje, įvaizdinėje fotosesijoje. Taip pat susuktas ir reklaminis vaizdo klipas.

Yra suplanuota, kad duris naujoji kokybiško pasilinksminimo vieta atvers dar šįmet, gruodžio mėnesį. Šiuo metu ten vyksta įrengimo darbai, o unikaliu restorano ir baro interjeru rūpinasi daugiau nei 20 žmonių komanda, kurių tarpe ir dizaino meistrai iš paties New Yor’ko, Jungtinėse Amerikos Valstijose, bei baldų dizaineriai iš Sicilijos Italijoje. Šiuo metu baigiamas tvirtinti restorano valgiaraštis ir kuriama naktinė programa.

„Kodėl pasirinkome Astą kaip reklaminį veidą? Nes ji tobulai gali perteikti ir mūsų konsepciją – kokybiškų ir gerų pramogų. „Wallstreet avenue“ bus itin išskirtinis interjeras, siūlysime itin kokybišką maistą, gardžius gėrimus, o vakarais ir puikias naktines pramogas, kuriomis rūpinsis pramogų pasaulio specialistai“, - sako naujojo restobaro savininkai.

Beje, ateityje planuojama ir daugiau reklaminių projektų kartu su A.Valentaite. Moteris bus viena pirmųjų, kuri Lietuvoje paragaus išskirtinio patiekalo, - jį vėliau „Wallstreet avenue“ skanauti galės visi norintieji, nes valgis bus įtrauktas į restorano valgiaraštį.