Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas pietų ir laisvalaikio restoranas „Avenue“ (Vilnius)

2007-11-26
Paskelbk savo straipsnį

„Vilniaus vartų“ kompleksą sudaro ne tik parduotuvės ir apartamentai, bet ir daugybė biurų. Ne kiekvienas jų darbuotojas gali sau leisti reguliariai vaišintis jūrų gėrybėmis, tad ieškantiems „biudžetinių“ pietų komplekse įkurtas pietų ir laisvalaikio restoranas „Avenue“.

Dienos metu jame veikia valgyklos tipo savitarnos linija, o vakare aptarnaujama už staliukų, kaip ir įprasta restorane. „Plazmos“ architektų meistriškumas čia pasireiškė tuo, kad „valgykliniai“ įstaigos bruožai buvo sąmoningai užmaskuoti, o interjeras išlaikė ryškius nuosaikaus funkcionalumo bruožus.

Pagrindinis restorano interjero akcentas – iš balto veltinio susiūtos stačiakampės erdvinės struktūros, uždengiančios „problematiškas“ konstrukcines kolonas. Merginos iš kūrybinės grupės „Baltos kandys“ pasielgė taip, kaip ir dera tikroms kandims – susiuvo plokštumas iš veltinio atraižų ir perforavo jas smulkiu dekoru. Iš vidaus pašviečiami ornamentai primena tiek augalų lapus, tiek kandžių išgraužtas skyles. Kaip bebūtų, šviečiančios kolonos įtaigiai paįvairina „Avenue“ aplinką. Kiti baldai atrodo perdėm dalykiškai: sėdimi ir minkšti baldai (pastaruosius, beje, pagamino UAB „Sedes regia“) centrinėje salės dalyje surikiuoti per daug taisyklingai, ir tai sulaukia lankytojų priekaištų.

Dauguma svečių mieliau leidžia laiką prie lango arba salės gilumoje, kur išplanavimas ir bendra nuotaika yra kiek laisvesnė. Atsižvelgdami į tai, architektai netrukus ketina ne tik perstumdyti baldus salės viduryje, bet ir papildomai ją suskirstyti žemomis pertvaromis bei želdiniais.

Daugiau apie restoraną>>

Audrius Vyšniauskas
„Restoranų verslo“ informacija