Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas klubas „247“ Vilniuje: krepšinio čempionato metu dirbsime kiaurą parą! (Vilnius)

2011-08-26
Paskelbk savo straipsnį

Jau šį penktadienį skambiai duris atverti žada naujas klubas sostinėje, pačioje miesto širdyje, Gedmino prospekte. Klubas bus pakrikštytas “247” vardu. Toks pavadinimas parinktas neatsitiktinai: viso krepšinio čempionato metu klubas dirbs kiaurą parą, septynias dienas per savaitę. Sirgaliai iš įvairių šalių galės stebėti krepšinio varžybų transliacijas ekranuose ir švęsti pergales dieną naktį! Draugiška atmosferą palaikys atlikėjai ir artistai iš įvairių Europos šalių.

“Klubas įsikurs pačiame sostinės centre, lengvai miesto svečiams randamoje ir pasiekiamoje vietoje – Gedimino prospektas 2. Atsižvelgdami į kitų šalių patirtį nutarėme visą čempionato laiką duris laikyti atvertas lankytojams. Juk tai – didžiulė šventė visiems naktinio gyvenimo mylėtojams, tuo pačiu ir atvykusiesiems iš kitų šalių. Mes norime parodyti, jog Vilnius draugiškas ir labai linksmas miestas, neatsiliekantis nuo kitų didžiųjų Europos sostinių”, - su užsidegimu pasakoja klubo vadovai.

Pirmąją Europos Krepšinio čempionato dieną klubas “247” skelbia “GRAND ORANGE FEVER” vakarėlio pradžią, kuris taps rekordiškai ilgiausiu vakarėliu Lietuvoje, nes tęsis be pertraukų tris savaites! Visų miesto svečių laukia daugybė linksmybių bei atrakcijų nacionalinėmis ir kitomis temomis!

MENIUL.LT informacija
Nuotrauka: jonava.info

2011 08 26