Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas „Kinų rožės“ tinklo restoranas – ypatinga vieta žuvies ir vegetariškų patiekalų mėgėjams (Vilnius)

2010-12-06
Paskelbk savo straipsnį

Patogioje vietoje, dirbantiems ir gyvenantiems Vilniaus centre, Gedimino pr. 64, naujas nedidelis „Kinų rožės“ restoranas laukia tų, kurie į kinų maistą ir jo valgymo tradicijas nori pažvelgti kitaip. Užtikriname, kad tokio kinų restorano Lietuvoje dar nėra!

Daugiau nei 10 metų veikiantys „Kinų rožės“ restoranai jau subūrė savo nuolatinių kinų maisto gerbėjų būrį. Klientus nuolat stebinantys restorano šeimininkai, nestokoja naujovių, atsižvelgia į jų pomėgius ir vis besikeičiančius poreikius.

Pastaruoju metu pastebėjome, kad apsilankiusieji vis dažniau renkasi lengvesnį maistą, mėsą keičia į žuvies, daržovių patiekalus. Todėl naujas restoranas sukurtas būtent tokiems lankytojams. Didžiają valgiaraščio dalį sudaro žuvies, jūros gėrybių ir daržovių patiekalai, nors specialų, kiek mažesnį, valgiaraštį galėsime pasiūlyti ir norintiems mėsos. Patiekalų skonis, produktų deriniai skiriasi nuo kitų „Kinų rožės“ restoranuose pateikiamų, todėl išbandyti tikrai verta.

Pirmiausia, ruošdami valgiaraštį, stengėmės kinų virtuvės patiekalus pateikti pagal europiečio tradicijas bei skonį. Kiekvienas patiekalas – restorano šefo išskirtinis kūrinys: maistas patiekiamas nedidelėmis porcijomis, taikant maisto lėkštėje pateikimo dizaino principus. Klientą nustebinsime ne tik patiekalo pateikimu, bet ir maisto skoniu: visus daržovių patiekalus gaminame tik iš šviežių produktų, be konservantų, o žuvies mėgėjams pranešame, kad gyvos žuvys laikomos akvariumuose ir gaminamos tik po jūsų užsakymo. Čia rasite ir patiekalus, ruoštus garuose taip pat ir pačius populiariausius, labiausiai pamėgtus restoranų lankytojų.

Naujo restorano interjerą kūrėme tokį, kuris primintų jaukius namus ir kuriame norėtųsi ilgiau užsibūti, būtent tokia aplinka Jums padės atsipalaiduoti ir mėgautis viskuo, ką jums sukūrėme…
Gero ir kokybiško laiko su „Kinų rože“!

Daugiau apie kitus šio tinklo restoranus>>

Restorano “Kinų rožė”  informacija

2010 12 06