Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Naujas 2010-2011 m. leidinys „Pobūvių gidas“ jau greitai

2010-09-06
Paskelbk savo straipsnį

Leidinys „Pobūvių gidas“ – nepakeičiamas pagalbininkas pobūvių užsakovui planuojant ir rengiant bet kokią šventę – nuo gimtadienio artimiausių žmonių rate iki ne vieną šimtą svečių suburiančio pokylio. Iš leidinyje pateiktų pasiūlymų galima išsirinkti tinkamiausią renginio vietą, rasti patarimų, kaip norimą šventę suorganizuoti, pasirinkti maisto ir gėrimų, pobūviui būtinos įrangos bei kitos atributikos tiekėjus, renginių organizatorius.

Naujausias „Pobūvių gidas“ bus išleistas 2010 m. spalio mėn. pabaigoje kartu su leidiniu „Restoranų verslas/Meniu.lt“. Numatomas spausdintinis leidinio tiražas 8'000 egz., o elektroninis tiražas – ne mažesnis, nei 10'000 egz.

Leidinyje „Restoranų verslas/Meniu.lt“ pateikiama daug tiek maitinimo įstaigos darbuotojui, tiek ir lankytojui naudingos informacijos.
Praėjusiame leidinyje spausdinti straipsniai: naujausios maitinimo įstaigos, kavinės be iškabų, patarimai restoranų vadovams, įdomios koncepcijos iš Europos ir Rusijos, flambiravimas, Vyno dienų 2010 apžvalga, Lietuvos atviro grilio čempionato 2010 apžvalga, Kavos kultūros dienų 2010 apžvalga, skilandis, šaltieji kavos gėrimai, alaus ir maisto derinimas, antrekotas, geriausiai Lietuvoje parduodamų vynų trisdešimtukas, apie daržovių sultis, pasaulio virtuvės: Armėnija ir Ispanija, ekologija virtuvėje, pusryčių svarba ir sudėtis, smetoniškieji restoranai ir kita įdomi bei naudinga informacija!
Daugiau informacijos apie leidinius – interneto svetainėje http://www.restoranuverslas.lt (joje galite nemokamai atsisiųsti jau išleistų žurnalų elektronines versijas).

Dėl reklamos leidiniuose „Pobūvių gidas“ ir „Restoranų verslas/Meniu.lt“ kreiptis:
Vilniuje tel. (8 5) 2735919, el. p. elena@meniu.lt;
Kaune tel. (8 37) 705627, el. p. vytas@meniu.lt;
Klaipėdoje 8 652 07521, danute@meniu.lt.

Meniu.lt informacija