Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Nauja “Buon Giorno” Taverna Vilniuje ir internetinė parduotuvė

2014-03-12
Paskelbk savo straipsnį

Kadangi tai antroji “Buon Giorno” Taverna mūsų istorijoje, tai labai tikimės, kad ir ji  bus tokia pat sėkminga, jauki ir mylima, kaip pirmoji, na, o tiems, kas nežinote, tai tyliai noriu pakuždėti, kad čia viskas paprasta, mielieji, ši erdvė skirta bendravimui, pokalbiams, mintims, posmams ir kūrybai, kurią renkame ir kas mėnesį skelbiame nugalėtoją. Čia bus jauku tada, kai girdėsis gražiausia muzika...,- Jūsų jaukus šurmulys!  

Sekite gyvenimo pasakas, dalinkitės jomis, kartais prisiminkite vaikiškas sūpuokles ir vėją plaukuose, mylėkite ir lepinkite save. Lai čia būna patys linksmiausi vakarai ir lengviausi rytai!

Atsiprašome visų, kurie draugavo su „Buon Giorno“ krautuvėle šioje vietoje, atleiskite, bet po kelių metų supratome, kad Jums daug linksmiau čia bus ateiti ir pabūti, atsipalaiduoti sklindant itališkiems aromatams. Visada čia rasite Jūsų jau pamėgto sūrio ar vyno išsinešimui krautuvėlės kainomis, todėl užbėkite, jei labai ko pasiilgsite, beto jau veikia mūsų elektroninė krautuvėlė adresu http://www.buongiorno.lt,  kvieskite į svečius, mes mielai užsuksime:)

Čia rasite e-krautuvėlę ir šiek tiek istorijos apie  visas mūsų „Buon Giorno“ erdves. Taigi, tiems, kas žinote mūsų produktus arba tiems, kuriems pirkimo procesas neteikia itin daug malonumo, e-krautuvėlė turėtų palengvinti kasdienį gyvenimą. Kelios minutės Jūsų dėmesio ir „Buon Giorno“ mielai apsilankys Jūsų namuose!