Naudoto augalinio aliejaus supirkimas

Naudoto augalinio aliejaus supirkimas

Kiekvienoje kavinėje ar restorane ruošiant maistą naudojamas augalinis aliejus. Kai kas naudoja rapsų, kai kas saulėgrąžų, dar kiti – modifikuotų sojų. Dažniausiai panaudotas aliejus keliauja į atliekų konteinerius, ar tiesiog į kanalizaciją. Palaipsniui kanalizacijos vamzdžiai ir riebalų gaudyklės nuo aliejaus ir riebalų gali užsikimšti.

Besirūpindami savo klientais stengiamės teikti kuo kompleksiškesnes paslaugas. Mes, UAB „Horeca sprendimai“, ne tik išvežame maisto atliekas, bet ir surenkame naudotą aliejų. Aliejaus surinkimui pastatome 30-60 litrų reikiamą kiekį plastikinių statinaičių. Įmonėms, kuriose susidaro dideli kiekiai naudoto aliejaus galime pastatyti 200 ar 1000 litrų IBC konteinerius.

Dėmesio! Už aliejaus surinkimą mokame MES!

Pripildytos aliejaus talpyklos surenkamos mūsų vairuotojų. Statinaitės kiekvieną kartą keičiamos. Nešvari tara kruopščiai išvaloma ir dezinfekuojama. Nuo šiol aliejaus surinkimas nebėra „nešvarus, riebus ir nemalonus darbas“.

Surinktas aliejus naudojamas ekologiško biokuro gamybai.

Norėdami parduoti susikaupusį aliejų, paskambinkite mums telefonu Vilniuje (8 5) 2620092, ar parašykite žinutę el. paštu info@horecasprendimai.lt ir mes per savaitę atvešime reikalingą kiekį taros.

Savalaikis aliejaus keitimas gruzdintuvėse užtikrins Jūsų gaminamo maisto gerą skonį ir plės patenkintų klientų ratą.


UAB „Horeca sprendimai“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną