Natūralūs, gaivūs, gomurį pamaloninantys vaisių kokteiliai

Natūralūs, gaivūs, gomurį pamaloninantys vaisių kokteiliai

Baltijos šalių regione – nauja gėrimų linija. FJB kompanija pristatė natūralius, gaivinančius, pamaloninančius gomurį ir praskaidrinančius nuotaiką gardžius vaisių kokteilius. Tai dar vienas puikus produktas – tereikia prisipilti stiklinę, ištiesti kojas ir žiūrėti, kaip jie skrenda...
„Sweetbird“ paukštukas turi daug privalumų, bet dėmesingas būna trumpai. Nuolat ieškodamas ko nors naujo, šįkart pasirinko gausybę sultingų vaisių ir uogų.

Mangų ir apelsinų gaiva
Ekologiški, sultingi mangai iš Peru, apelsinų sultys iš Argentinos, Pietų Afrikos obuoliai ir gvajavos iš Brazilijos. Tai šimtaprocentinis, gaivus vaisių kokteilis.

„Bateriją pakraunantis“ gervuogių ir mėlynių kokteilis
Šių uogų kokteilis – puikus būdas padidinti antioksidantų kiekį jūsų organizme. Mėlynių, juodųjų serbentų ir raudonųjų vynuogių sultys jame sumaišytos su bananais (kad būtų tirščiau) bei obuoliais. Kokteilyje tiek daug gerų natūralių vaisių ir maistingųjų medžiagų, kad jis puikiai tiks „pakrauti jūsų bateriją“ valant organizmą!

Ananasų ir pasifloros egzotika
Egzotiškas Kosta Rikos ananasų, aštrių pasifloros sulčių bei bananų iš Ekvadoro mišinys su šlakeliu apelsinų sulčių iš Brazilijos.

Patiks taip, kaip „Sweetbird“ paukštukui
Sultyse ir kokteiliuose nieko daugiau, tik 100 procentų vaisių. Kiekviename buteliuke – viena iš jums reikiamų 5 vaisių porcijų per dieną. Nepridėta cukraus, nieko dirbtinio, jokių dažiklių ar kvapų. Nereikia laikyti šaldytuve. Ilgas galiojimo laikas. Perdirbamas PET butelis.

FJB specializuojasi karštų ir šaltų gėrimų, kokteilių ir sulčių gamybai skirtos profesionalios įrangos bei jų gamybai reikalingų produktų srityje. Tik aukštos kokybės profesionali įranga, įvertinta bei pripažinta didžiausių pasaulyje kompanijų. FJB – už sveiką gyvenimo būdą, todėl visi gėrimų gamybai siūlomi produktai yra be dažiklių ir sintetinių priedų.

Daugiau apie FJB kompaniją>>

Produktų galima rasti: „Statoil“, „Maximose“ bei „Vero Cafe“ kavinėse.

Pageidaujantys produktą turėti savo prekyboje,
daugiau informacijos gali gauti susisiekę su pardavimo vadovu Eduardu Sadausku
El. p. eduardas.sadauskas@fjb.lt
Tel. +370 613 58087

FJB informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną