Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Muzikos terapija su Indijos gitaros guru Debashish Bhattacharya (Indija)

2013-04-05
Paskelbk savo straipsnį
  • Debashish Bhattacharya - HIndustani Slide gitaros.

  • Subhasis Bhattacharjee - tabla.  

Debashish Bhattacharya yra viena labiausiai stulbinančių pasaulio muzikos asmenybių, kurio artistiškumas, kūrybiškumas bei subtilus estetikos pajautimas leidžia jį drąsiai vadinti genijumi. Su juo dirba garsiausi Indijos muzikos atstovai Ravi Shankar, Ajoy Chakrabarty, Brij Bhushan Kabra, žinomiausi pasaulio maestro Ustad Zakir Hussain, John McLaughlin, Bob Brozman ir kt. Šis atlikėjas yra gavęs Indijos prezidento apdovanojimą, laimėjo „All India Radio“ organizuojamą nacionalinės muzikos konkursą, apdovanotas aukščiausio rango Indijos Informacijos ir transliavimo ministerijos apdovanojimu, tapo Grammy nominantu, BBC world muzikos apdovanojimų laureatu.

Debashish – tai Indijos muzikos
revoliucionierius, išradęs naują grojimo gitara techniką bei sukūręs tris unikalias gitaras (pramintasGitarų Trejybe“), padedančias naujai perteikti tradicinės Indijos muzikos melodingumą ir dvasingumą. Jo koncertai – tai pozityvi energija, taikos ir ramybės oazė.

http://www.youtube.com/watch?v=yTb740opU6M


http://www.youtube.com/watch?v=g6X7Qk_CzAABilietai: www.bilietai.lt ir renginio vietoje

Daugiau informacijos: www.gmgyvai.lt