„Musė“ – gera vieta pašėlti (Vilnius)

„Musė“ – gera vieta pašėlti (Vilnius)

Vilniaus centre įsikūręs klubas „Musė“ – geriausia vieta mieste pasiklausyti gyvos alternatyvios muzikos koncertų. Mes rimtai!

Grupės „Spički“ muzikantai jau seniai svajojo apie tokią vietą, kur būtų draivas groti ir norėtųsi sugrįžti. Žinia, genialiausios idėjos gimsta spontaniškai. Kai ieškodami patalpų repeticijoms užklydo į patalpas senamiestyje, suprato, kad ši erdvė – kaip tik ta vieta svajonėms įgyvendinti. Taip žodis tapo kūnu... po trijų savaičių. Prie to itin aktyviai prisidėjo gausus būrys draugų, pažįstamų, giminaičių, artimųjų ir t. t. Kadangi klubo įkūrėjai savo kailiu išbandė daugybę geresnių ir blogesnių Lietuvos bei plataus pasaulio scenų, „Musėje“ jie darė viską (!), kad groti būtų smagu: geras garsas, gaivus oras, dėmesys ir, žinoma, backstage‘as.

Klube „Musė“ koncertuoja tie atlikėjai, kurių vengia komercinės radijo stotys, ir jie niekada nedalyvaus „Kelias į žvaigždes 50“. Tai žmonės, ne tik turintys muzikinę klausą, gerą skonį, bet ir įdomių idėjų, o jų kūryba dažnai originalesnė ir įdomesnė, nei Lietuvoje įprastas ir daug kartų permaltas muzikinis „faršas“.

Be visa ko, „Musėje“ jauki ir draugiška aplinka. Jokio fanatizmo ir kitų „-izmų“. Tai vieta gerai pašėlti skambant nerealiai muzikai, pažaisti su draugais stalo futbolą, pažiūrėti įdomų filmą ar tiesiog atsipūsti suprantant, kad gyvenimas „veža“. Susitiksime „Musėje“.

Daugiau apie klubą>>

Klubo „Musė“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną