„Morena“ pasirūpins Jūsų laisvalaikiu ir pramogomis (Klaipėda)

„Morena“ pasirūpins Jūsų laisvalaikiu ir pramogomis (Klaipėda)

Pušynų apsuptas viešbutis „Morena“ įsikūręs Klaipėdos kurortiniame priemiestyje Melnragėje, tik 200 m. nuo smėlėto Baltijos jūros kranto. Svečių patogumui jaukiai įrengta kavinė-baras, banketų, konferencijų salės (20 ir 100 vietų), sauna, automobilių stovėjimo aikštelė, siūloma išsinuomoti automobilį ar dviratį, pažvejoti jūroje...

Patyrusių virėjų pagaminti patiekalai patenkins net išrankiausių svečių norus. Restorane galite puikiai atšvęsti vestuves, įvairius pobūvius (iki 80 svečių). „Morenos“ personalas mielai padės suorganizuoti ir aptarnauti konferencijas, seminarus, susitikimus, prezentacijas bei kitus renginius.

Aukštos kvalifikacijos virėjai ruošia sveiką ir skanų maistą, gali patenkinti net išrankiausių svečių skonį. Viešbučio darbuotojai Jums suteiks išsamios informacijos apie miestą ir apylinkes, renginius, įdomias lankytinas vietas ir kt. Su malonumu pasirūpins jūsų laisvalaikiu: užsakys transportą, gidą, vertėją, pasiūlys įvairių kitų pramogų.

Tik „Morenoje“ rasite tai, ko ieškote – puikias gyvenimo sąlygas, ramų poilsį, sveiką ir skanų maistą, nuoširdų ir draugišką aptarnavimą už jums priimtiną kainą.

Pobūvio valgiaraštis>>
Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną