Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Monte Pacis“ svetingumo kompleksas rengia įspūdingą jauno vyno šventę

2013-11-19
Paskelbk savo straipsnį

Svetingumo komplekse MONTE PACIS pagerbiant Pažaislio komplekso fundatoriaus žmoną Klarą Izabelę de Maily Lascaris, kilusią iš Prancūzijos, bei naują šių metų derlių organizuoja LAUKO ŠVENTĘ KARIETŲ AIKŠTĖJE “Beaujolais nouveau est arrive!”

Žinoma, ši visame pasaulyje minima jauno vyno šventė XVII a. dar nebuvo švenčiama, bet jeigu būtų – neabejojame, kad ponia Klara Izabelė būtų ją rengusi prisilaikydama prancūziškų tradicijų: švenčiama nuoširdžiai ir paprastai, dažnai tiesiog vynuogynuose, grojant vietiniam ansambliui, kepant dešreles, draugiškai šurmuliuojant ir sveikinant vienas kitą su nauju derliumi ir pasibaigus didiesiems lauko darbams. Į tokią šventę Jus ir kviečiame:

Lapkričio 21 d. (ketvirtadienis) jau nuo 12 val. svetingumo komplekso MONTE PACIS Karietų aikštėje jungsime šiuolaikinius lauko šildytuvus, skambant lietuvių ir prancūzų muzikai, atkimšime jauną prancūzišką vyną, lietuvišką šių metų apynių alų, ragausime vietinių obuolių gėrimą, nefiltruotą, sodrų, šių metų alyvuogių aliejų, ant žarijų kepsime kaštainius, dešreles, troškinsime tradicinį Coq ou vin (gaidį vyne), laušime iš krosnies ištrauktą traškią duonelę.

Vakare, nuo 18 val. prie mūsų prisijungs vietinis ansamblis, tad tikimės, kad ne tik klausysime lietuvių ir prancūzų liaudies dainų, bet ir šoksime, šurmuliuosime – džiaugsimės ir švęsime, kaip tai daro prancūzai...

Nemėgstančius linksmybių lauke arba norinčius pratęsti šventę viduje, kviečiame į VALGOMĄJĮ – paprastas ir neįmantrus interjeras, malonus apsiėjimas ir skanus Norinčių šventinės ir įmantrios, prie jauno vyno priderintos, MONTE PACIS šefo Dariaus Dabrovolsko paruoštos degustacinės vakarienės bei dėmesio – nuo 18 val. laukiame maistas, žinoma, jaunas vynas, alus ir aliejus. Dž.Fredianio salėje – MONTE PACIS RESTORANE.

Parsisiųskite Pakvietimą >>

Nuoširdžiai laukiame Jūsų atvykstant!
Telefonas pasiteiravimui ir staliukų rezervavimui +370 37 458 282